رایان گیگز را با دستبند بردند(عکس)

رایان گیگز اسطوره منچستریونایتد و سرمربی ولز به اتهام ضرب و جرح نامزدش توسط پلیس بازداشت شده است....

به گزارش "ورزش سه"، رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند پلیس با مراجعه به محل زندگی رایان گیگز سرمربی تیم ملی ولز و اسطوره باشگاه منچستریونایتد او را به اتهام ضرب و جرح نامزدش بازداشت کردند.

حضور پلیس مقابل منزل رایان گیگز برای دستگیری او

این روزنامه‌ها اعلام کردند در آخرین ساعات یکشنبه شب تماسهایی با پلیس گرفته شده که نشان می داد از منزل رایان گیگز سر و صداهایی عجیب به گوش می رسد. پلیس با حضور در منزل سرمربی ولز او را به اتهام ضرب و جرح نامزدش بازداشت کرد.

انتقال رایان گیگز توسط مامورین پلیس با لباس شخصی

مدیر برنامه‌های رایان گیگز دیشب به نمایندگان رسانه‌های خبری اعلام کرد: " گیگز همه اتهامات مطرح شده علیه خود را به شدت تکذیب می‌کند. او با پلیس همکاری می‌کند و در روند تحقیقات هر کمکی از دستش ساخته باشد خواهد کرد".

بعد از دستگیری رایان گیگز‌، اتحادیه فوتبال ولز کنفرانس خبری او به عنوان سرمربی ولز را که قرار بود امروز برگزار شود لغو کرد. در این کنفرانس خبری قرار بود فهرست دعوت شده ها به تیم ملی ولز در آستانه سه دیدار این تیم مقابل آمریکا، فنلاند و ایرلند معرفی شود.

سخنگوی پلیس شهر منچستر بدون اشاره به اسم رایان گیگز به سان گفت: " به پلیس اطلاع داده شد که در یک منزل اتفاقاتی در جریان است. با حضور پلیس مشخص شد یک خانم ۳۰ساله آسیبهایی جزئی دیده که البته نیاز به مراقبت پزشکی نداشت. یک مرد ۴۶ساله هم به اتهام ضرب و جرح بازداشت شد".

رایان گیگز دیروز بعد از ظهر بعد از چند ساعت بازجویی شدن در ایستگاه پلیس پندلتون در زمان بیرون آمدن از پاسگاه پلیس دیده شد ولی بلافاصله توسط نیروهای پلیس سوار بر یک اتوموبیل مرسدس مشکی شده و به مکانی دیگر منتقل شد.

منابع انگلیسی می‌گویند رایان گیگز مدتی است در این خانه که در آن دستگیر شد زندگی می‌کند. خانه ای در نزدیکی شهر منچستر که گیگز پیشتر برای مادرش خریداری کرده بود. رابطه گیگز با نامزدش که حالا به ضرب و شتم او متهم شده از تابستان ۲۰۱۸ رسانه ای شد، زمانی که این زوج برای گذراندن تعطیلات خود به ایتالیا سفر کرده بودند.

تگ ها


رایان گیگز تیم ملی ولز ناکی ولز منچستر یونایتد