رایولا و رونمایی از سه مقصد احتمالی دی‌لیخت

مینو رایولا، مدیر برنامه ماتیاس دی لیخت، از رئال مادرید، بارسلونا و پاری‌سن ژرمن به عنوان تیم هایی که ممکن است مدافع هلندی به آنها بپیوندد، نام برد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از نمایش های درخشان و فوق العاده ماتیاس دی لیخت در ترکیب آژاکس بود که چشم بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به جذب این بازیکن دوخته شد اما نهایتاً این یوونتوس بود که گوی سبقت را از سایر رقبا بود و موفق شد مدافع هلندی را به خدمت بگیرد.

دی‌لیخت در ماه های ابتدایی حضور خود در بیانکونری روزهای خوبی را تجربه نکرد و اشتباهات این بازیکن باعث شد انتقادات زیادی نسبت به او مطرح شود اما مدافع هلندی رفته‌رفته فرم خوب خود را به دست آورد و حالا به یکی از بازیکنان کلیدی و مهم یووه تبدیل شده است.

با این حال طی ماه‌های اخیر برخی گزارش‌ها حاکی از آن بوده که ماتیاس دی لیخت به دنبال تجربه کردن یک چالش جدید است و به همین خاطر ممکن است از یوونتوس جدا شود؛ این در حالی است که دی‌لیخت تا سال ۲۰۲۴ با یوونتوس قرارداد دارد اما بند آزادسازی ۱۵۰ میلیون یورویی در تابستان آینده در قرارداد او فعال می شود.

از طرف دیگر طی روزهای اخیر مدیر برنامه دی لیخت یعنی مینو رایولا تایید کرد که این بازیکن به دنبال یک چالش جدید است. این ایجنت پر سر و صدا حالا در جدیدترین مصاحبه خود در پاسخ به مقصد های احتمالی این ستاره هلندی در صورت ترک یوونتوس گفت: " رئال مادرید، پاری‌سن ژرمن و حتی شاید بارسلونا."

تگ ها


مینو رایولا ماتیاس دی لیخت یوونتوس