رایو وایکانو 0 - 1 اتلتیکو مادرید؛ بازگشت موقت به رده دوم

شاگردان سیمئونه با پیروزی در وایکاس، به رده دوم رسیدند +ویدیو...

رایو وایکانو در خانه میزبان اتلتیکو مادرید بود که در پایان با یک گل مغلوب شاگردان سیمئونه شد.

به گزارش مدال، از هفته بیست‌و‌چهارم لالیگا رایو وایکانو در خانه میزبان اتلتیکو مادرید بود که در پایان نود دقیقه این شاگردان دیه‌گو سیمئونه بودند که موفق شدند با تک گل آنتوان گریزمان به برتری برسند.

شاید سبک بازی اتلتیکومادرید تکراری‌ترین سبک یک تیم فوتبال باشد. سیمئونه که نشان داده اساساً مربی نتیجه‌گرایی است و علاقه‌ای به فوتبال تهاجمی ندارد، مانند بازی‌های گذشته ترکیب نسبتاً دفاعی را روانه میدان کرد. دو تیم در نیمه اول موقعیت آنچنانی نداشتند و در واقع اتلتیکومادرید با دفاع مستحکم خود اجازه خلق موقعیت را از میزبان خود گرفت تا بازی در نیمه اول بدون گل مساوی به اتمام برسد.

اما نیمه دوم بازی سرعت بیشتری گرفت و میزبان بیشتر میل به حمله داشت. چند موقعیت نصفه‌و‌نیمه از رایو وایکانو نتوانست تهدیدی را برای شاگردان سیمئونه به وجود بیاورد. اتلتیکومادرید که می‌دانست با پیروزی در این دیدار رده دوم جدول را از رئال پس خواهد گرفت، در نیمه دوم حساب ویژه‌ای روی ضد حملات باز کرده بود. دقیقه 74 آلوارو موراتا توپ ارسالی به داخل محوطه جریمه را لمس کرد و با یک پاس تک‌ضرب گریزمان را صاحب توپ کرد و این بازیکن با یک ضربه زبا دروازه تیم میزبان را باز کرد.

بعد از گل این رایو وایکانو بود که باز هم روی دروازه مادریدی‌ها هجوم آورد اما شاگردان سیمئونه که ارزش این سه امتیاز را می‌دانستند به مدیریت بازی پرداختند و نهایتاً موفق شدند با همان یک گل از سد حریف خود بگذرند و به رده دوم جدول برسند.