رایکا به استادیوم هفت تیر برمی گردد

باشگا رایکا بابل میزان پرداختی به بازیکنان و هم چنین اعضای کادر فنی را &#۱۶۰;به ۵۰ درصد رساند. این در حالی است که این باشگاه همچون گذشته به طور خصوصی اداره می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فرید درزی مدیر عامل باشگاه رایکا بابل البته از بی مهری مدیران ورزشی و سیاسی شهر نسبت به تیمش گله مند بود و حرف هایی در این باره بر زبان آورد:« صراحتا اعلام می کنم که بنده توقع کمک های مالی از هیچ کس و هیچ مسئولی ندارم ولی می توانند مسئولین محترم با رایزنی ها و استفاده از ظرفیت های سیاسی و روابط کشوری خود مشکلات فروان باشگاه و پنجره بسته نقل و انتقالاتی را مرتفع سازند تا بتوانیم در جهت اعتلای نام بابل گام بلندی برداریم. بنده اعلام می کنم هدف ما از تیمداری صعود به لیگ برتر می باشد و فقط به حفظ رده میانی جدول فکر نمی کنیم. عزم جدی داریم ولی اگر نتوانیم این مهم را میسر کنیم چه بسا این تیم سقوط خواهد کرد! در آن زمان چه کسی پاسخگوی هواداران عظیم این باشگاه می باشد؟ »

در ادامه حرف های او می خوانیم:« در اینجا لازم می دانم از زحمات جناب دکتر رنگر، مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان مازندران تشکر نمایم که به تنهایی و علی رغم کارشکنی بعضی از مسئولین شهرستان، زمین چمن ورزشگاه هفتم تیر را در اختیار باشگاه رایکا بابل قرار داده اند که در حال حاظر مشغول بهینه سازی کیفیت چمن ورزشگاه هستیم که بتوانیم در زمینی با کیفیت میزبان بازی های آینده تیم و حضور هواداران واقعی تیم باشیم.»

بنا به گفته های درزی زمانی که آنها تیم را تحویل گرفتند باشگاه نزدیک به ۷ میلیارد تومان بدهی داشته که ۳.۵ میلیارد تومان از بدهی ها پرداخت شده اما هم چنان پنجره تیم با رای کمیته تعیین وضعیت بسته است و تیم می تواند در تعطیلات زمستانی بازیکنی را به ترکیب اضافه کند.

تگ ها


دسته یک رایکا بابل فوتبال