رایکا سهمیه لیگ یکی خود را می‌فروشد

مسئولان رایکا تیم لیگ یکی شهر بابل تصمیم خود مبنی بر فروش سهمیه این تیم را اعلام کردند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رایکا بابل تیمی که در این فصل با کسب ۴۳ امتیاز از سی و چهار هفته لیگ آزادگان در رتبه دوازدهم بایستد حال تصمیم به فروش سهمیه خود در لیگ دسته اول گرفته است.

مسئولان این باشگاه و همچنین پیج این باشگاه در استوری صفحه اینستاگرام‌شان نوشتند:


"قابل توجه همه مسئولان و هواداران فوتبال باید عرض کنم که بعد از بی مهری های زیادی که در طول این دو فصل فوتبالی بر ما گذشت تصمیم گرفتیم که از مسئولین و آقایانی که در طول این دو فصل فوتبالی ادعا می‌کردند خریدارانی در بابل هستند که قادر به خرید سهمیه تیم و ادامه تیمداری به شکل بهتری هستند، از همینجا با صدای رسا اعلام می‌کنم اگر کسی تقاضای خرید سهمیه تیم فوتبال رایکا بابل در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور را دارد تا پایان هفته از طریق صفحه رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی رایکا بابل در اینستاگرام پیشنهاد خود را به باشگاه اعلام نماید.

قابل توجه آقای رنگرز و مسئولانی که حتی یک بار هم در این فصل سر تمرین تیم نیامدند و برخلاف ابتدای فصل که قول‌های زیادی به ما داده بودند، این روزها حتی جواب تلفن ما را هم نمی‌دهند!"

بابل خود سهیمه خونه‌به خونه را خریداری کرده و دوسال در لیگ دسته اول تیم‌داری می‌کرد و پیروز قربانی را برای هدایت تیم خود انتخاب کرده است.


بابل خود سهیمه خونه‌به خونه را خریداری کرده و دوسال در لیگ دسته اول تیم‌داری می‌کرد و پیروز قربانی را برای هدایت تیم خود انتخاب کرده است .

تگ ها


دسته یک فوتبال ایران رایکا بابل فوتبال