رایکا، فرزند ناخلف خونه به خونه!

رایکا بابل با ۱۶ امتیاز در رده پانزدهم قرار گرفته و وضعیت مناسبی ندارد.&#۱۶۰;...

به گزارش ورزش سه، تنور فوتبال مازندران چند سالی است با حضور نساجی در لیگ برتر گرم تر از گذشته شده است اما کمتر مازنی هست که نداند یکی از دلایل صعود نساجی قطعا رشد فوتبال مازندران در ۳,۴ سال حضور خونه به خونه در لیگ یک و رقابت تنگاتنگ این دو تیم بوده است. خونه به خونه بابل که فراز و و نشیب‌های زیادی به خصوص در بحث مدیریت داشته همیشه تیمی مدعی روانه بازی ها می‌کرد تا جایی که در سال صعود نساجی آنها فقط یک گل از رقیب و هم استانی خود کمتر داشتند و رنگ لیگ برتر را ندیدند. 


بعد از غروب خونه به خونه و تحویل به مالکیت جدید دیگر هیچوقت رایکا نشانی از خونه به خونه نداشت. آنها در این سه فصل همیشه حداقل هزینه را برای خود ترسیم کردند و این افراط در عدم هزینه مناسب تا جایی پیش رفت که آنها در هر فصل چشم به هفته های پایانی برای بقا در لیگ دارند.


اما این فصل سال تقریباً ویژه تری برای رایکا بود. با حضور پیروز قربانی و فلسفه خاصش علی‌رغم نتیجه‌گیری متوسط تیمی قابل احترام از رایکا در  این فصل دیدیم. تیمی با میانگین سنی بسیار پایین و جوانان بومی که به گفته کارشناسان بومی ترین تیم تاریخ بابل در لیگ یک بوده است.


تیم پیروز قربانی در میانه جدول رده‌بندی بود که ناگهان با اختلاف پیش آمده از سوی مالکیت باشگاه وی برکنار و علی لطیفی سکان دار  دار این تیم شد. پنج باخت و یک تساوی در ۶ بازی اخیر نصیب این تیم شد که اصلا نتایج مناسبی نبود تا جایی که رایکا دوباره به جایگاه پر استرس فصول قبل برگشته و فعلا جزو تیم های سقوط کننده به لیگ دو به شمار می رود.


رایکا برای کنترل این سقوط آزاد فقط یک نیم فصل فرصت دارد، بی شک نه به شیوه مدیریت نیم فصل اول.

تگ ها


دسته یک رایکا بابل