رای جالب توماس مولر به نظرسنجی یوفا

اکانت رسمی یوفا در توییتر پرسیده بود که بهترین بازیکنی که تاکنون با پیراهن تیم ملی اسپانیا به میدان رفته کیست و توماس مولر در این مورد تردیدی نداشت....

به گزارش "ورزش سه"، تاکنون صدها بازیکن برای تیم اسپانیا بازی کرده اند. تصمیم گیری در مورد بهترین فوتبالیستی که تاکنون نماینده اسپانیا بوده بسیار مشکل خواهد بود. از بین  لوییس سوارز(پیشکسوت اسپانیایی)، آرکونادا، گوردیو، بوتراگنیو، هیرو، کاسیاس، ژاوی، ژابی آلونسو، اینیستا، ویا، تورس، راموس و... انتخاب های زیادی وجود دارد.

یوفا در حساب توییتر خود برای یورو ۲۰۲۰ این سوال را مطرح کرده است که بهترین بازیکن تیم ملی اسپانیا چه کسی بوده است و در کمال تعجب همگان توماس مولر، ملی پوش آلمانی، با نوشتن نامی به این پرسش پاسخ داد: رائول.

نظر هافبک بایرن در این باره شفاف و روشن است و روی کاپیتان سابق رئال مادرید شرط می بندد.

رائول گونزالس بلانکو از اولین بازی خود در سال ۱۹۹۴ تا کناره‌گیری اش در سال ۲۰۰۶، در مجموع ۱۰۲ بازی برای اسپانیا انجام داد و در سه مرحله نهایی جام جهانی (۱۹۹۸، ۲۰۰۲ و ۲۰۰۶) و دو یورو (۲۰۰۰ و ۲۰۰۴) شرکت کرد. او با ۴۴ گل دومین گلزن برتر اسپانیا است. سرمربی کنونی کاستیا بدشانس بود که نتوانست در تورنمنت های بعدی که اسپانیا در آنها موفق به کسب قهرمانی شد، شرکت کند. اما این موضوع برای مولر که او را به عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ تیم اسپانیا برگزیده، مهم نیست.

همواره گفته شده است که هافبک آلمانی از نظر فوتبال بسیار شبیه به رائول است. هر دو پشت سر مهاجم بازی می کنند، آنها بازی‌خوانی فوق العاده ای دارند تا بتوانند به خوبی جاگیری کنند و در جایی ظاهر شوند که هیچکس انتظار آنها را ندارد و گلزنی کنند. اگرچه ممکن است به نظر برسد که آنها در یک جنبه از بازی بهترین بازیکنان جهان نیستند، اما تقریباً در همه جنبه‌ها بسیار خوب هستند. همانطور که همیشه گفته شده "در چیزی ۱۰ نیست بلکه در همه چیز ۹ است". علاوه بر این انها همواره در خدمت تیم و بازیکن تیمی هستند و با فداکاری زیاد درزمین نقش رهبری را بر عهده دارند.

تگ ها


رائول گونزالس بایرن مونیخ توماس مولر