رای فدراسیون عوض نشود در لیگ حاضر نمی‌شویم

شهردار گرگان گفت: اگر فدراسیون بسکتبال رای خود درخصوص پایان لیگ بدون معرفی قهرمان را تغییر ندهد، در لیگ حضور پیدا نمی کنیم....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، جلسه شورای راهبری تیم بسکتبال شهرداری گرگان با حضور شهردار، اعضای شورای شهر، اعضای هیات بسکتبال استان و کارشناسان حوزه های مختلف برگزار شد.

عبدالرضا دادبود در جمع خبرنگاران درخصوص تصمیمات گرفته شده در این جلسه، اظهار کرد: از روز چهارشنبه هفته گذشته نسبت به تصمیم فدراسیون مبنی بر پایان لیگ بدون معرفی قهرمان اعتراض کردیم. تیم شهرداری گرگان یک تیم مردمی است که هوادارن بیشماری هم در شهر گرگان و هم استان گلستان دارد. امروز همه این طرفداران به تصمیم فدراسیون اعتراض دارند.

وی گفت: فدراسیون اعلام کرده که رده بندی را قبول دارد، در حالی که قبول داشتن رده بندی بدون اعلام قهرمان یک تناقض آشکار است. تیم شهرداری گرگان که در صدر رده بندی قرار دارد و بر اساس تصمیم فدراسیون مبنی بر پایان لیگ، باید عنوان قهرمان یا نماینده جمهوری اسلامی ایران در رقابت های باشگاه های آسیایی معرفی می شد. فدراسیون هر دو اینها را از این تیم مردمی و قدرتمند دریغ کرد.

شهردار گرگان بیان کرد: نتایج امسال نشان می دهد که تیم شهرداری گرگان هم لیاقت قهرمانی و هم حضور در جام باشگاه‌های آسیا را دارد. اگر موضوع بحران کرونا پیش نیامده بود، اطمینان داشتیم با برنامه ریزی های صورت گرفته، همت بازیکنان و کادر فنی، حمایت هواداران و نتایج ‌مان در لیگ برتر، این فصل قهرمان می شدیم.

دادبود با تاکید بر اینکه تبعات اجتماعی ناشی از تصمیم اشتباه فدراسیون قطعا به عهده آقای طباطبایی خواهد بود، گفت: این تصمیم آسیب جدی به لحاظ روحی و روانی به هواداران بیشمار شهرداری گرگان وارد کرد.

وی با بیان اینکه ما خواستار شفافیت در تصمیمات فدراسیون بسکتبال هستیم، اظهار کرد: شهرداری گرگان به هیچ عنوان از حقوق ده ها هزار نفر از طرفداران بسکتبال این شهر کوتاه نمی آید و فدراسیون یا باید شهرداری گرگان را به عنوان قهرمان لیگ و نماینده کشور در باشگاه‌های آسیا معرفی کند و یا لیگ را ادامه دهد.

شهردار گرگان با انتقاد از مواضع متناقض رئیس فدراسیون در روزهای گذشته، بیان کرد: شهرداری عزم خود را جزم کرده تا از تمامی مسیرهای اداری، قانونی و حقوقی پیگیر این موضوع شود.

دادبود گفت: در جلسه صبح امروز شورای راهبری تیم بسکتبال شهرداری گرگان تصمیم گرفته شد تا زمانی که موضوع بسکتبال گرگان تعیین تکلیف نشود، تیم شهرداری گرگان در لیگ برتر شرکت نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
تعویق دوباره رقابتهای تکواندو انتخابی المپیک
استکی: قهرمانان بوکس نباید یکدیگر را تحقیر کنند
اخلاقی: تمرین کردن در این شرایط کار راحتی نیست

تگ ها


لیگ برتر بسکتبال شهرداری گرگان بسکتبال منهای فوتبال بسکتبال