رای نهایی AFC تکلیف الکویت را برای سفر به تهران روشن می‌ کند

تیم الکویت منتظر اعلام نهایی رای کنفدراسیون فوتبال آسیا برای برگزاری دیدار با استقلال است....

به گزارش مدال، خبرگزاری الانباء کویت نوشت: مدیران باشگاه الکویت در انتظار  رأی AFC درباره سرنوشت باشگاه‌های ایرانی راه یافته به لیگ قهرمانان آسیا هستند تا برنامه خود را برای بازی مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها برابر استقلال مشخص کنند.

الکویت، باشگاهی است که با ارسال نامه رسمی به فدراسیون جهانی فوتبال درخواست بازی با استقلال در زمین بی‌طرف با استناد به تنش‌های میان آمریکا و ایران را داده بود. این مسئله نیز باعث شد کنفدراسیون فوتبال آسیا در کمتر از 48 ساعت حق میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان را سلب کند.

الکویت با در اختیار داشتن شش بازیکن خارجی آماده بازی بعدی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برابر استقلال است و در صورت انصراف این تیم رو در روی الریان قطر قرار خواهد گرفت.

طبق برنامه قرار بود استقلال و الکویت روز اول بهمن ماه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم بروند اما تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر سلب حق میزبانی تیم‌های ایرانی باعث شد تا این بازی به صورت موقت تا تعیین تکلیف نهایی لغو شود.

 

بیشتر بخوانید:

تمرین اختصاصی ملی پوشان امید استقلال زیر نظر مربی بدنساز

سردرگمی‌های ناتمام استقلال

 

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال بازی استقلال الکویت پلی آف آسیا لغو بازی استقلال فوتبال ایران استقلال الکویت AFC Champions League فوتبال