رای کمیته انضباطی درباره پدیده کم سن و سال فوتبال ایران

ورزش>لیگ برتر -کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی پرونده بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان را اعلام کرد ......

ورزش > لیگ برترکمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی پرونده بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان را اعلام کرد.

به گزارش مدال به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن، با تلاش و پیگیری مدیریت و بخش حقوقی باشگاه ذوب آهن اصفهان در ارتباط با پرونده رضا شکاری که بدون هماهنگی ضمن ترک اردو و تمرینات، اقداماتی را در جهت پیوستن به تیم روستوف روسیه انجام داده بود، صبح امروز (سه شنبه) کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، حکم قطعی خود را پس از گذر از مراحل تجدیدنظر خواهی، صادر کرد.

در این حکم آمده است: درخصوص تجدیدنظرخواهی ویژه باشگاه ذوب آهن اصفهان نسبت به رأی قطعی شماره 136 مورخ 18/2/96 این کمیته درباره موضوع شکایت آن باشگاه به طرفیت آقای رضا شکاری با توجه به مفاد اوراق پرونده و اظهارات نمایندگان باشگاه ذوب آهن در جلسه مورخ 11/4/96 مبنی بر اینکه بازیکن مذکور(رضا شکاری) کماکان تحت قرارداد باشگاه ذوب آهن است و اگر می خواهد از باشگاه جدا شده و به تیم دیگری بپیوندد، باید مطابق مفاد قرارداد فی مابین عمل کند و با توجه به اظهارات صریح نماینده بازیکن (آقای ابراهیمی) که اظهار داشته اگر آقای شکاری به عنوان بازیکن تمرینات باشگاه را ترک کرده باید با ضوابط داخلی باشگاه با او رفتار شود.

از طرفی تاکنون نیز به تیم دیگری از جمله روستوف روسیه هم نپیوسته است تا غرامتی بدهد و با توجه به اینکه طرفین امکان تراضی یا مذاکرات سازش را مطرح کردند و نهایتا باشگاه ذوب آهن اصفهان اعلام کرد که هیچ تراضی و سازشی صورت نگرفته است، کمیته انضباطی مستندا به ماده 30 آیین نامه انضباطی و مفاد قرارداد فی مابین، بازیکن مذکور را کماکان متعلق به باشگاه ذوب آهن دانسته و نامبرده را مکلف به رعایت مفاد قرارداد فی مابین می کند. در خصوص خسارت مادی حاصل از رفتار بازیکن و یا تنبیه انضباطی ایشان به جهت احتمال فسخ غیرموجه، چون جدایی رضا شکاری از باشگاه ذوب آهن و پیوستن او به تیم جدیدش محقق نشده، بنابراین کمیته انضباطی با تکلیفی مواجه نیست. این رای قطعی است.

بدین ترتیب با اعلام رسمی رأی قطعی کمیته محترم انضباطی فدراسیون فوتبال کشور، رضا شکاری همچنان بازیکن ذوب آهن محسوب شده و هرگونه جدایی وی، منوط به رضایت نامه باشگاه ذوب آهن است

 

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن فوتبال