رای کمیته انضباطی والیبال درباره طلب پنج بازیکن خاتم صادر شد

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال رای خود درباره طلب پنج بازیکن سال ۹۸ تیم خاتم اردکان را صادر کرد....

به گزارش مدال و به نقل از  فدراسیون والیبال، جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به شکایت مصطفی شریفات، امین علوی، قاسم کارخانه، امیرعلی محمدفتحعلی و آرمین افشین‌فر مبنی بر مطالبه الباقی قرارداد سال ۹۸ خود، روز دوشنبه سوم شهریورماه برگزار شد.

مصطفی شریفات، امین علوی، قاسم کارخانه و امیرعلی محمدفتحعلی ادعا کردند که مبلغ قراردادشان را به طور کامل دریافت نکردند و آرمین افشین‌فر ادعا کرد که هیچ مبلغی از قرارداد خود را دریافت نکرده است.

اظهارات نماینده این بازیکنان و نماینده باشگاه خاتم اردکان در این نشست شنیده شد و کمیته انضباطی پس از بررسی مدارک پرونده، رای خود را به شرح زیر صادر کرد.

«بررسی کمیته انضباطی در خصوص محاسبه هفتاد درصد از کل مبلغ قرارداد و کسر پنج درصد جریمه و ۱۰ درصد سهم فدراسیون به این نتیجه منتهی گردید که بازیکنان مصطفی شریفات، امین علوی، قاسم کارخانه و امیرعلی محمد فتحعلی بابت قرارداد سال ۱۳۹۸ طلبی از باشگاه خاتم اردکان ندارند، بنابراین درخواست آنان فاقد مبنای قانونی تشخیص داده شد و محکوم به رد است.

در خصوص آرمین افشین‌فر با تاکید بر پذیرش درخواست بازیکن از سوی نماینده باشگاه و استصحاب بقای دین و با استناد به ماده ۸ آئین نامه سازمان لیگ و لزوم وفای به تعهدات مطابق قوانین موضوعه، باشگاه خاتم اردکان با لحاظ دستورالعمل فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۸ به پرداخت هفتاد درصد از مبلغ قرارداد نامبرده پس از کسر ۱۰ درصد سهم فدراسیون محکوم گردید.»

بیشتر بخوانید:

تدبیر فدراسیون برای جانشین جادوگر/مغز دوم تیم ملی والیبال دراروپا

عبادی‌پور: لهستان خانه دوم من است

 

 

تگ ها


والیبال کمیته انضباطی تیم والیبال خاتم اردکان والیبال