ربیعی: احترام زیادی برای نکونام قائلم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان شرایط تیمش را رو به بهبودی در جدول دانست و ابراز امیدواری کرد آن‌ها موفق به شکست ماشین‌سازی در بازی پیش‌رو شوند....

به گزارش "ورزش سه" محمد ربیعی سرمربی باتجربه مس رفسنجان پس از پیروزی مقابل تیم فوتبال فولاد خوزستان که در لحظات پایانی و در شرایطی ویژه به دست آمد، در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با توجه به این‌که ما مدتی بعد از بازی با سپاهان تحت فشار بودیم و عملکرد قابل‌دفاعی مقابل تیم سپاهان نداشتیم، فکر می‌کنم بازی بابرنامه و منظمی را مقابل پرسپولیس داشتیم و تنها یک غفلت کردیم و در بازی مقابل فولاد، به لطف خدا توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم و کمی شرایطمان الان بهتر شده است.

وی افزود: تیم فولاد یکی از تیم‌های منظم، بابرنامه و با استراتژی‌های خاص در جریان بازی است و بسیار احترام زیادی برای آقای نکونام و کادرفنی تیم فولاد هستم و نماینده بااحترام ما در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بودند و بازی‌های خیلی خوبی در آن تورنمنت ارائه کردند؛ برای ما بازی با فولاد، بازی سخت و حیاتی بود و فکر می‌کنم خیلی در جریان بازی دو تیم استراتژی‌های خاص خودشان را داشتند و برای فولاد تیم بسیار خوب و منظم فولاد هم در ادامه راه آرزوی موفقیت می‌کنم.

ربیعی درباره دیدار بعدی تیمش مقابل ماشین‌سازی توضیح داد: به هر حال قطعا ما فقط بازی به بازی پیش می‌رویم و در حال حاضر تمرکزمان روی بازی با ماشین‌سازی است؛ توصیه‌ام به شاگردانم این است که با نهایت تمرکز و تفکرشان در این بازی حاضر شوند. بازی خیلی سختی با ماشین‌سازی خواهیم داشت و بازهم تکرار می‌کنم که باید با تمام تمرکز و تفکر و جدیت کامل وارد میدان شویم.

تگ ها


محمد ربیعی مس رفسنجان