ربیعی جدال کرکری را نمی‌بازد

شب گذشته تیم های مهدی تارتار و محمدربیعی برای چهارمین مرتبه به مصاف هم رفته بودند....

به گزارش "ورزش سه"، پیش از مسابقه شب گذشته که در رفسنجان میان مس و پیکان برگزار شد و با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، مهدی تارتار و محمد ربیعی ۳ بار دیگر نیز به عنوان سرمربی به مصاف هم رفته بودند که حاصل این مسابقات ۲ پیروزی برای محمد ربیعی  و یک تساوی بود.


اولین رویارویی این دو مربی که همیشه کرکری داغی میان آنها برقرار بوده، در فصل ۱۳۹۶-۱۳۹۵ و لیگ یک رقم خورد؛ جایی که  مهدی تارتار و محمد ربیعی که تا هفته های پایانی مدعیان جدی صعود به لیگ برتر به شمار می رفتند، در قالب سرمربیان دو تیم بادران و پارس جنوبی جم مقابل هم قرار گرفتند؛ بازی رفت با تساوی بدون گل تمام شد و دیدار برگشت با یک گل به سود بادران به پایان رسید.


این دو مربی امسال نیز در دیدار رفت لیگ بیستم سومین رویارویی را مقابل هم تجربه کردند که مصاف آنها با پیروزی ۳ بر ۲ خاتمه یافت تا ربیعی در لیگ برتر هم موفق به شکست تارتار شده باشد. با نتیجه بازی شب گذشته حالا در چهارمین نبرد رو در رو نیز مهدی تارتار موفق به پیروزی مقابل ربیعی نشده و باید دید در مسابقات آتی چه نتیجه و سرنوشتی در انتظار تیم های این دو مربی  در نبردهای مستقیم خواهد بود.

تگ ها


محمد ربیعی مهدی تارتار پیکان تهران مس رفسنجان