ربیعی: دغدغه من نداشتن بازیکنانم است

سرمربی مس رفسنجان از غیبت چند بازیکن تیمش در دیدار با آلومینیوم خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، محمد ربیعی در نشست خبری قبل از دیدار مس رفسنجان و آلومینیوم، پیرامون تمدید قراردادش با این باشگاه اظهار کرد: بیش از ۵۰ روز است که باشگاه درخواست تمدید قرارداد داده بود. بررسی‌های زیادی را در این مدت داشتیم و پس از جلساتی که برقرار شد، هدف‌گذاری‌هایی که برای آینده انجام گرفت و درخواست‌هایی که دو طرف داشتند، در نهایت منجر به این شد که برنامه بلند مدت‌تری برای پروژه مد نظرمان پیش ببریم. البته شروع این کار را از سال گذشته با همین تیم مدیریتی داشتم و دوباره قرار شد کارمان را ادامه دهیم. امیدوارم در مسیر مد نظرمان در شیب خوبی پیش برویم.

او ادامه داد: اینطور نیست که بخشی از کار را بلند مدت ببینم و باید هدف‌گذاری دقیقی داشته باشیم. باشگاهی هم بوده که من سه، چهار سال در آن حضور داشته باشم؛ یعنی، مربی‌ای نیستم که مدام تیم عوض کنم. از حُسن اعتماد مسؤولان، مدیریت باشگاه، هیئت مدیره و مدیریت صنایع ملی مس نسبت به خودم خوشحال هستم. از مهر و محبت مردم عزیز رفسنجان در فضای حقیقی و مجازی سپاسگزار هستم و امیدوارم بتوانیم برنامه‌هایمان را پیش ببریم.

سرمربی مس رفسنجان تصریح کرد: نخستین برنامه ما تثبیت تیم تا پایان فصل در لیگ برتر است که امیدوارم به نحو خوبی این کار را انجام دهیم و به مرور زمان در سال‌های آینده بهتر شویم. بنا گذاشتیم تا تیم سال به سال به آرمان‌های ذهنی من نزدیک شود تا با تثبیت و ثبات در تمام ابعاد و حوزه‌ها ازجمله فنی، شاهد تکامل مجموعه مس رفسنجان در حوزه فوتبال باشیم.

ربیعی با اشاره به دوران حضورش در اراک عنوان کرد: افتخار دارم سرمربی آلومینیوم اراک هم بودم و به این تیم و مردم شریف استان مرکزی بسیار عِرق دارم. در آن تیم هم کار بنیادی مثل مس رفسنجان انجام دادم و خوشحال هستم تعدادی از بازیکنانی که الان در آلومینیوم حضور دارند، در زمان حضورم در این تیم به آلومینیوم اضافه شدند. خوشحال هستم آنها نیز همراه با مس رفسنجان توانستند در لیگ برتر ثبات را برای خودشان ایجاد کنند.

او یادآور شد: به دوست خوبم آقای رسول خطیبی بخاطر نتایج خوب نیم‌فصل اول در آلومینیوم تبریک می‌گویم و از طرف دیگر برای آقای منصوریان، دیگر دوست خوبم آرزوی توفیق دارم و امیدوارم ایشان هم موفق شود.

سرمربی مس رفسنجان ادامه داد: آلومینیوم تیم خوبی است و کاملا این موضوع را در این مدت زمان نشان داده و در ۱۷ مسابقه گذشته ثابت کرده که نمایش خوبی دارند. ما هم می‌دانیم مسابقه سخت، مهم و تاثیرگذاری خواهیم داشت. تیم ما نیز در مرحله‌ای از مسیر برنامه‌ریزی و پیشرفت خود قدم می‌گذارد و به هماهنگی بیشتر رسیده است. هر چقدر جلو می‌رویم، سعی می‌کنیم این تیم را از نظر تاکتیکی پروارتر کنیم. شاید بیشترین دغدغه من نداشتن چند بازیکن در مسابقه فردا است که تاثیرگذار در روندمان هستند. برای بازی فردا کلا ۱۷ نفر هستیم و این موضوع قطعا ما را دچار مشکل می‌کند ولی مطمئن هستم بچه‌ها به این موضوع واقف هستند که با تدبیر و تمرکز نمایش بهتری ارائه کنند تا سربلند از زمین خارج شویم.

ربیعی با اشاره به غایبان تیمش عنوان کرد: حامد نورمحمدی را به دلیل مصدومیت و عقیل کعبی را بخاطر محرومیت در اختیار نداریم. ضمنا تست کرونای قائم اسلامی‌خواه مثبت شده و آرزوی سلامتی برای او دارم.

او اضافه کرد: چهار، پنج بازیکنی که اضافه کردیم، هنوز به شرایط بازی نرسیده‌اند و وقتی تمام جهات را در نظر می‌گیریم، ۱۷ بازیکن را در اختیار داریم که یک بازیکن بومی هم اضافه کردیم. دوست ندارم اطلاعات بیشتری از تیمم بگویم ولی باید با تغییرات نسبت به دو بازی قبل به میدان برویم.

سرمربی مس رفسنجان تصریح کرد: برای مردم عزیز کشورم آرزوی سلامتی دارم و از صمیم قلب امیدوارم در سال جدید همه از شر این بیماری منحوس خلاص شوند و برای مردم استان کرمان و شهر رفسنجان سالی پر از خیر و برکت و سربلندی و روزهای خوب آرزومندم.

تگ ها


محمد ربیعی مس رفسنجان