ربیعی مثل گل محمدی؛ تمدید تا ۱۴۰۱

باشگاه مس رفسنجان از پیشنهاد تمدید قرارداد با محمد ربیعی پرده برداری کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته های اخیر نتایج خوبی را کسب کرده و توانسته با یک بازی کمتر، هم امتیاز با تیم پرستاره تراکتور در رتبه نهم جدول قرار گیرد. آن ها حالا در اقدامی جالب، تصمیم به تمدید قرارداد با سرمربی خود گرفته اند تا محمد ربیعی را برای فصل آینده نیز روی نیمکت خود داشته باشند.

مجید زیندینی مدیرعامل مس رفسنجان در خصوص عملکرد ربیعی گفته است: «ربیعی فصل گذشته هم در شرایطی که هیچ کس انتظارش را نداشت، تیم را لیگ برتری کرد. او امسال بازهم کاری را انجام داده که هیچکس تصورش را هم نمی‌کرد. نام ربیعی در تاریخ فوتبال شهر رفسنجان جاودانه است و محبوبیتی که او در میان مردم رفسنجان دارد، قابل توصیف نیست.»

او همچنین ادعا کرده که برخی از تیم های لیگ برتر با پیشنهادات سرسام آور خواستار جذب محمد ربیعی شده اند: «خبر دارم که در روزهای اخیر برخی از باشگاه‌های متمول لیگ برتری با پیشنهاداتی سرسام‌آور از سرمربی ما درخواست حضور در تیم‌هایشان را داشته‌اند اما از همین جا اعلام می‌کنم ایشان سرمربی ماست و به لطف خدا سرمربی ما هم می‌ماند.»

وی در پایان به پیشنهاد تمدید قرارداد با سرمربی جوان این تیم اشاره کرده و گفته: «آقای دکتر سعدمحمدی، مدیرعامل صنایع ملی مس ایران به بنده دستور ویژه داده‌اند که هرچه سریع‌تر قرارداد آقای ربیعی تمدید شود. من هم پیشنهاد تمدید را به ایشان داده‌ام و منتظر پاسخ ایشان هستم. قطع به یقین ربیعی را در رفسنجان نگه خواهم داشت و او سرمربی مس رفسنجان در لیگ بیست و یکم خواهد بود.»

این در حالی است که پیش تر تنها مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر یعنی پرسپولیس توانست قرارداد سرمربی اش را برای فصل آینده تمدید کند و حالا مس رفسنجان می‌تواند به دومین تیم در این زمینه تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:

پولی بابت رضایتنامه ترابی ندادیم/ محروم نیستیم

ترابی: خدا را شکر دوباره به پرسپولیس برگشتم

 

 

تگ ها


محمد ربیعی پرسپولیس تهران فوتبال ایران یحیی گل محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال