ربیعی: مس حرف های زیادی برای گفتن دارد

مس رفسنجان پس از ۶ هفته هم موفق شد به گل برسد و هم نخستین پیروزی خود در لیگ برتر را کسب کرد...

به گزارش "ورزش سه"، محمد ربیعی سرمربی مس رفسنجان که تمیش موفق به کسب اولین پیروزی تاریخ در لیگ برتر شد و طلسم گل نزدن را مقابل نفت مسجد سلیمان شکست، اینطور در نشست خبری حرف هایش را ضمن تبریک به مجتبی حسینی و اخلاق مداری این مربی آغاز کرد و گفت: باید به تیم حریف تبریک بگویم. تیم منسجم و بسیار خوبی دارند.


او ادامه داد: سپس به بازیکنانم دست مریزاد و خدا قوت می گویم. به دلیل بازی با برنامه و منظمی که انجام دادند و رشادت و دوندگی که مانند بازی گذشته داشتند و این بار خوشحالیم که توانستیم برنده بازی شویم. این بازی را آنالیز کرده بودیم و تغییر سبک و سیستم در دستور کارمان قرار دادیم و آنها کارشان را درست انجام دادند. موقعیت های ما از حریف بیشتر بود و خوشحالم با همان روشی که بازی می کنیم موقعیت ایجاد می کنیم. روندی که در ۳ هفته گذشته داشتیم، برایمان قابل دفاع است. در بازی های اخیر فقط یک گل از روی غفلت از تراکتور خوردیم. این پیروزی را به هواداران واقعی مس در شهر رفسنجان تبریک می گویم. خوشحالم که هم گل زدیم و هم گل نخوردیم. با حمایت هواداران می توانیم نتایج بهتری کسب کنیم.


لیگ طوری است که فعلا مبنای قضاوت ندارد. یک تیم این هفته ۳ گل می خورد و هفته بعد ۴ گل می زند. هفته های ابتدایی برای تیمی مانند ما که اساس دیگری داشته و از دسته اول به لیگ برتر آمده و برای انطباق با شرایط نیاز به زمان دارد، تیم چالش هایی داشت که ما آنها را قبول کرده بودیم. روی باور بچه ها کار می کنیم. ما کاری به نتایج سایر تیم ها نداریم و بازی به بازی جلو می رویم. به نظر من در بازی با سایپا و تراکتور خوب بازی کردیم.


زمانی که شما روند کیفی دارید، نمی توانید دغدغه آینده را داشته باشید. اگر شما بد بازی کنید و ببرید، می توانید نگران آینده باشید. ولی اگر بازی را ببازید و روند کیفی خوبی داشته باشید، باید صبوری به خرج داد چرا که اصول و سبک تیم رو به جلو است و موفقیت در آینده نصیب تیم می شود.


نفت مسجدسلیمان تیم بسیار خوبی است. آنها به پرسپولیس نباختند و سپاهان را شکست دادند. ولی ما این تیم را تحت اختیار داشتیم. درست است که در دقایقی از بازی آنها توانستند با بازی مستقیم موقعیت هایی ایجاد کنند، اما در مجموع تیم ما ریتم و نظم درستی داشت. بعضی اوقات اینقدر فشار بر روی بازیکنان زیاد بود، ما در زدن ضربات آخر دچار مشکل شدیم. در نیمه اول به همین دلیل فرصت های زیادی از دست دادیم. ولی برای بچه ها خوشحالم که با این پیروزی توانستند از فشار خارج شوند. ان‌شالله با باور بیشتر، این تیم حرف های زیادی برای گفتن دارد. به شاگردانم درود می فرستم چون که فعل خواستن را صرف کردند.


اعتراض به داوری: من امروز اصلا به داوری اعتراض نکردم ولی در یک صحنه آفساید من خیلی اعتراض داشتم چرا که من با کمک داور در یک خط بودم، از نظر من آن صحنه ای که کمک داور آفساید گرفت، اشتباه کرد البته اگر فیلم را ببینم بهتر می توانم قضاوت کنم ولی در کل داوری مشکلی نداشت.

تگ ها


محمد ربیعی مس رفسنجان