ربیعی: همه بازیکنان ما جزو تیم اول هستند

سرمربی مس رفسنجان اعلام کرد که تیمش فردا با ترکیبی متفاوت به میدان می رود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم مس رفسنجان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران فردا مقابل تراکتور در تبریز به میدان خواهد رفت. رفسنجانی ها فردا در حالی در تبریز به میدان می روند که ده روز پیش در لیگ برتر موفق به شکست دادن تراکتور در رفسنجان شده بودند.

محمد ربیعی در مورد رویارویی دوباره با تراکتور در فاصله کمتر از دو هفته گفت: قبل از بازی هفته گذشته در لیگ برتر هم گفته بودم که تراکتور تیم بسیار خوبی است که هواداران پرشوری دارد. تراکتور با بازیکنان و کادرفنی خوب خود، یک تیم محترم و اصیل به حساب می آید. این کار ما را در بازی فردا هم سخت می کند.

او با اشاره به این که فردا تیمش با ترکیب متفاوتی به میدان خواهد رفت گفت: بخش عمده ای از بازیکنان مان را به ویژه در خط دفاعی در اختیار نداریم. با توجه به شرایط و ریتم مسابقات و صحبتی که با مدیران مجموعه داشتیم، برنامه مان این است که در بازی فردا به چند نفر از بچه ها استراحت و فرصتی هم به چند نفر دیگر بدهیم.

سرمربی مس با شمردن بازیکنان غایب خود در بازی فردا تاکید کرد: متاسفانه شاهین توکلی، میثم تیموری، مهدی کیانی، محمد انصاری و عقیل کریمی را قطعا به دلیل مصدومیت و محرومیت نداریم. مصدومیت هایمان به گونه ای بود که نقشی در آنها نداشتیم. مثلا تیموری در بازی با تراکتور در حین کنترل توپ، مچ پایش پیچ خورد. از واژه هایی مثل تیم اول و دوم استفاده نمی کنم چون همه مجموعه جزو تیم اول هستند.

ربیعی در پایان افزود: به دنبال این هستیم که فردا با یک برنامه درست پیش برویم و بتوانیم دست پر از میدان خارج شویم. برای این بازی نگرش خاص خودمان را داریم و برای هر دو تیم هم آرزوی موفقیت و سلامتی داریم.

تگ ها


محمد ربیعی فوتبال ایران جام حذفی فوتبال