ربیع‌خواه: از این همه بدشانسی دارم دیوانه می‌شوم

هافبک آلومینیوم در دقیقه سه جدال با پیکان دچار آسیب دیدگی شکستی مچ پا شد....

به گزارش "ورزش سه"، محسن ربیع که در این فصل پیراهن تیم آلومینیوم را بر تن کرده و توانسته بود طی دیدارهای اخیر با توجه به خصوصیات فنی و تجربه بالایش عملکرد مثبتی در جمع شاگردان رسول خطیبی از خود به جا بگذارد، در دیدار با پیکان با بدشانسی و اتفاق نگران کننده‌ای مواجه شد.

در دقیقه سوم این بازی ربیع خواه در برخوردی که با بازیکن حریف داشت از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد و بلافاصله با بررسی کادرپزشکی با آمبولانس از استادیوم شهدای شهر قدس به سمت بیمارستان منتقل شد. بررسی نهایی در خصوص مصدومیت این بازیکن نشان داد که او از ناحیه مچ پا دچار شکستگی شده است.

ربیع خواه در شرایطی که به تازگی از بند مصدومیت خلاص شده بود و با عقد قرارداد با آلومینیوم امیدوار بود شرایط خوبی را در جمع شاگردان رسول خطیبی پشت سر بگذارد، درباره این مصدومیت گفت: یک آدم مگر چقدر می‌تواند بدشانس باشد. واقعا دارم دیوانه می‌شوم.

هافبک آلومینیوم در شرایطی که با توجه به درد ناشی از شکستگی مچ پا شرایط خوبی نداشت در ادامه صحبت‌هایش با خبرنگار ما گفت: بیمارستان رفتم و بعد از عکسبرداری مشخص شد که مچ پایم شکسته است. همان لحظه که بازیکن حریف روی پایم خراب شد احساس کردم اتفاق بدی افتاده است.

گفتنی است که ربیع خواه به زودی بعد از مشورت با کادرپزشکی زیر نظر دکتر کیهانی عمل جراحی خود را پشت سر خواهد گذاشت و بعد از آن مدت دوری از میادین برای او مشخص خواهد شد.

تگ ها


محسن ربیع خواه