ربیع خواه: حضورم در ترکیب تیم مقابل السد به نظر کادرفنی بستگی دارد

هافبک دفاعی پرسپولیس مراحل پایانی مصدومیت خود را پشت سر میگذارد و با اضافه شدن به تمرینات گروهی به زودی شرایط حضور در ترکیب را به دست خواهد آورد ......

هافبک دفاعی پرسپولیس مراحل پایانی مصدومیت خود را پشت سر می‌گذارد و با اضافه شدن به تمرینات گروهی به زودی شرایط حضور در ترکیب را به دست خواهد آورد.

به گزارش مدال، محسن ربیع خواه، هافبک دفاعی مورد علاقه برانکو ایوانکوویچ که با توجه به نیاز سرخپوشان در پست‌های مدافع میانی و دفاع چپ نیز برای این تیم به میدان رفته بود، در اواخر فصل گذشته در دیدار مقابل پارس جنوبی دچار آسیب دیدگی رباط صلیبی شد و اکنون با پشت سر گذاشتن عمل جراحی و تمرینات اختصاصی در تمرینات گروهی حضور یافته است.
ربیع خواه درباره شرایط خود اینطور توضیح می‌دهد: خوشبختانه به تمرینات گروهی اضافه شدم و جا دارد از کادرپزشکی و فنی و همچنین مارکو تشکر کنم. تمرینات خوبی را دنبال می‌کنم و امیدوارم هر چه زودتر بتوانم به جمع دیگر بازیکنان اضافه شوم و به تیم کمک کنم.
هافبک پرسپولیس درباره روزهای سخت این مصدومیت گفت: خیلی سخت بود، خیلی. امیدوارم هیچکس این روزها را تجربه نکند. فقط کسانی که این مصدومیت را پشت سر گذاشتند، می‌دانند از چه سختی صحبت می‌کنم. خوشبختانه این روزهای سخت را با حمایت هواداران و انرژی مثبت آنها و همچنین کمک دوستانم پشت سر گذاشتم و خودم را آماده می‌کنم تا به شرایط خوب برگردم.
ربیع خواه درباره مصدومیت مشابهی که برای ماهینی به وجود آمده گفت: برای ماهینی خیلی ناراحت شدم. او را درک می‌کنم و امیدوارم قوی باشد و برگردد. این مصدومیت فقط نیاز به اراده و روحیه قوی دارد و امیدوارم این روزها را به خوبی پشت سر بگذارد و به جمع تیم بازگردد.
هافبک پرسپولیس در خصوص اینکه قادر است برابر السد به کمک تیم بیاید یا خیر گفت: رفته رفته شرایط آمادگی خودم را به دست می‌آورم و احتمالا مشکلی برای حضور در این بازی نخواهم داشت و همه چیز به نظر کادرفنی بستگی دارد. خودم در تلاش هستم خیلی زود به تیم کمک کنم.

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال