ربیع‌خواه: دوران سختی پشت سر گذاشتم

هافبک آلومینیوم و سابق پرسپولیس با رفع مصدومیت به تمرینات تیمش بازگشت....

به گزارش "ورزش سه"، محسن ربیع‌خواه درباره آخرین وضعیت جسمانی‌اش اظهار کرد: پس از مصدومیت طولانی مدتی که داشتم، الان به شرایط خوبی رسیده‌ام و از دیروز به‌طور ۱۰۰ درصد تمریناتم را شروع کردم و کار می‌کنم تا ببینم در آینده چه اتفاقی می‌اُفتد.

او در خصوص شرایط آلومینیوم ابراز کرد: خدا را شکر وضعیت خوبی داریم و از روزی که آقای منصوریان آمدند، بهتر هم شد و تمرینات شاداب و پُرفشاری را پشت سر می‌گذاریم و به هماهنگی خیلی خوبی رسیده‌ایم، اما این هماهنگی می‌تواند بهتر هم باشد و به نظرم این تیم در فصل‌های آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهد داشت.

هافبک آلومینیوم با اشاره به بازگشت‌اش به میادین در فاصله پنج هفته به پایان فصل عنوان کرد: هرچه به هفته‌های آخر نزدیک می‌شویم، بازی‌ها حساس‌تر و فشرده‌تر می‌شود و از اهمیت بیشتری برخوردار است.

ربیع‌خواه اضافه کرد: بازی‌های خیلی سختی در هفته‌های آینده با مدعیان و بالای جدولی‌ها داریم که کارمان را دشوار می‌کند، اما تا اینجای فصل نشان دادیم چه پتانسیل بالایی داریم و بازیکنان ما چقدر توانمند هستند. رقبای خوبی در هفته‌های پایانی داریم ولی ما هم می‌خواهیم روند خوب تیم را ادامه دهیم و جایگاه مناسبی در جدول کسب کنیم.

او درباره شرایط سختی که طی سالیان اخیر داشت، گفت: فوتبال بالا و پایین، سختی و فشار دارد و باید همه آنها را تحمل کنیم. در فوتبال طبیعی است که برخی مواقع روزهای سخت و پرفشاری دارید و بعضا روزهای راحتی می‌بینید. باید صبور باشید و به آینده فکر کنید تا با تلاش بیشتر این روزهای سخت را پشت سر بگذارید.

تگ ها


محسن ربیع خواه آلومینیوم اراک