ربیع خواه: سازمان لیگ به پرسپولیس بی احترامی کرد!

هافبک تیم پرسپولیس به خبرورزشی گفت: این پرسپولیس قهرمان کامبک است! به گزارش مدال، پرسپولیس در روزی که ملیپوشان خود را ند ......


هافبک تیم پرسپولیس به خبرورزشی گفت: این پرسپولیس قهرمان کامبک است!
به گزارش مدال، پرسپولیس در روزی که ملی‌پوشان خود را نداشت و محمد انصاری و حسین ماهینی هم مصدوم شده بودند برابر پیکان کم نیاورد و توانست در نهایت به برتری ۲ بر یک برسد.
یکی از خوب‌های پرسپولیس در این بازی سخت، محسن ربیع‌خواه بود که ابتدا در خط میانی بازی کرد و پس از خروج آدام همتی از زمین به‌عنوان دفاع راست بازی کرد. حضور ربیع‌خواه در دفاع راست با زدن ۲ گل و برتری پرسپولیس همراه شد و...
* محسن جان! بی‌تعارف فکرش را می‌کردید بازی یک بر صفر باخته مقابل پیکان را برگردانده و به پیروزی ۲ بر یک تبدیل کنید؟
پرسپولیس در فصل جاری نشان داده قادر است هر نتیجه‌ای را برگرداند. ما مگر گل اول را در تهران از الدحیل نخوردیم؟
* ولی آن روز فرق می‌کرد. شما بازیکنان ملی‌پوش خود را در اختیار داشتید، اما برابر پیکان نیمکت شما خالی بود.
این پرسپولیس تیمی جنگنده است که همه بازیکنانش یکدل و همدل برای شاد کردن دل هواداران مبارزه می‌کنند و کم نمی‌آورند. در کل ولی معتقدم این برنامه‌ریزی سازمان لیگ قشنگ نبود.
* به هرحال باید این بازی برگزار می‌شد و...
به نظرم این برنامه‌ریزی به نوعی بی‌احترامی به تیم بزرگ پرسپولیس بود. به هواداران پرسپولیس بود. به تیمی بود که برای فوتبال ایران کسب اعتبار کرد و به فینال آسیا رسید. سازمان لیگ و کسانی که برای مسابقات فوتبال ایران برنامه‌ریزی می‌کنند باید احترام بیشتری به پرسپولیس و هوادارانش می‌گذاشتند.
* با وجود خالی بودن نیمکت پرسپولیس باز هم توانستید کامبک بزنید؟
(با خنده) بنویسید ما قهرمان کامبک هستیم! این حرف شاید شوخی به نظر برسد، اما کاملاً جدی است. واقعاً افتخار می‌کنم عضوی از این تیم جنگنده و دوست‌داشتنی هستم که تحت هیچ شرایطی کم نمی‌آورد.
* ابتدای بازی با پیکان هافبک بودی و بعد به‌عنوان دفاع راست بازی کردی. توضیحی می‌دهی؟
به هر حال این دستور تاکتیکی آقای برانکو بود و من هم اجابت کردم.
* با بازی در دفاع راست بیگانه نبودی؟
نه، من در گذشته سابقه بازی در دفاع راست را داشتم و با این پست بیگانه نیستم. ضمن آن‌که هر جایی مربیان صلاح بدانند بازی می‌کنم، چون مهم موفقیت پرسپولیس است.
* از زمانی که به دفاع راست منتقل شدی، توانستید ۲ گل بزنید. توضیحی می‌دهی؟
شما لطف دارید، اما این ربطی به ۲ گلی که زدیم نداشت. همه بچه‌ها زحمت‌کشیدند و توانستیم شکست یک بر صفر را تبدیل به برد ۲ بر یک کنیم.
* بازی‌های فشرده‌ای در ادامه مسابقات پیش روی دارید. فکر می‌کنید بتوانید تا نیم‌فصل به صدر جدول برسید؟
ما به‌خاطر هواداران هر کاری می‌کنیم. طرفداران پرسپولیس در بازی با پیکان ما را شرمنده کردند و همیشه یار و یاور پرسپولیس بوده‌اند. واقعاً از همه آنان ممنون و متشکر هستیم.
 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال