ربیع‌خواه: قرار نبود تا ابد در پرسپولیس بمانم

هافبک دفاعی سابق پرسپولیس پس از فسخ قرارداد، از برخی رفتارهای که با او انجام شده گلایه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، محسن ربیع خواه هافبک دفاعی سال های اخیر سرخپوشان که امروز هم در دفتر باشگاه حاضر شده بود، پس از ترک باشگاه ضمن اعلام اینکه رضایتنامه جدایی را گرفته، در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: اینقدر رفتیم و آمدیم که رضایتنامه را گرفتیم و فسخ کردیم.


او در مورد اینکه آیا این کار سخت نبود، اضافه کرد: قطعا کار سختی است ولی قرار نیست تا ابد اینجا بمانیم. این یک اتفاق طبیعی در فوتبال است. خدا را شکر ۴ سالی که در پرسپولیس بودم، برای من خیلی خوب بود و کلی افتخارات داشت. افتخار می کنم که ۴ سال در اختیار پرسپولیس بودم. امروزم هم همکاری ام با باشگاه تمام شد و امیدوارم همیشه پرسپولیس موفق باشد.


ربیع خواه در مورد تیم آینده اش گفت: دو سه پیشنهاد دارم که سعی می کنم بهترین انتخاب را داشته باشم.


سوال بعدی از ربیع خواه در مورد هجمه ای بود که علیه او در زمان حضورش در پرسپولیس از سوی برخی هواداران وجود داشت. او در واکنش به این سوال اینطور پاسخ داد: نه گله ای نیست. بالاخره گذشت زمان خیلی چیزها را ثابت کرد. یک چیزهایی هم هست. شما وقتی خوابیدی می شود شما را بیدار کرد ولی وقتی خودتان را به خواب می زنید، نمی شود.


هافبک دفاعی پرسپولیس در مورد قرار گرفتن در لیست مازاد تیم و اینکه آیا از یحیی که او را در لیست خروجی ها قرار داده، دلخوری دارد یا خیر، عنوان کرد: اصلا دلخوری وجود ندارد. این حق طبیعی هر مربی ای است تا هر بازیکنی که مورد علاقه اش است را انتخاب کند. از نظر رفتاری کمی گلایه هست ولی از نظر فنی هیچ وقت نمی توان این کار را کرد.


او در پایان و در پاسخ به این سوال که بهترین خاطره اش طی ۴ حضور در پرسپولیس چیست، بیان کرد: خب ما که هستیم و فقط در کنار تیم حضور نداریم. طی این ۴ سال همیشه علیرغم تمام سختی‌هایی که کشیدیم، خاطرات خوب داشتیم و فکر می کنم اصلا خاطره بد نداشتم.

تگ ها


محسن ربیع خواه پرسپولیس تهران