ربیع‌خواه: قهرمانی در 3 جام را می‌خواهیم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایط امسال ما با سال‌های گذشته فرق می‌کند و قهرمانی در جام حذفی، لیگ برتر و آسیا هدف ماست....

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شرایط امسال ما با سال‌های گذشته فرق می‌کند و قهرمانی در جام حذفی، لیگ برتر و آسیا هدف ماست.

محسن ربیع‌خواه، در خصوص شرایطش بعد از مصدومیت در اردوی قطر، بازی کردن یا نکردن مقابل سپیدرود در جام حذفی و موارد دیگر صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.


چه شد که در اردوی قطر مصدوم شدی؟
در اردو شرایط خوبی داشتم اما در بازی با تیم یوپن بلژیک زمانی که خواستم استارت بزنم پشت پایم درد گرفت و از بازی بیرون آمدم اما خوشبختانه الان وضعیت بهتری دارم و روی پایم کار می‌کنم تا هر چه زودتر به شرایط ایده‌آل برسم.


اردوی قطر چطور بود؟ برانکو که خیلی راضی به نظر می‌رسد.
بله اردوی خیلی خوبی در قطر داشتیم و زمین تمرین و هتل خیلی خوبی در اختیار ما بود و باید از این امکانات خوب استفاده می‌کردیم و فکر می‌کنم هم استفاده خوبی از این اردو انجام دادیم چرا که تمرینات خیلی خوب و مناسبی کادر فنی برای ما در نظر گرفته بود و خوشبختانه همه چیز طبق برنامه پیش رفت. بدنسازی خیلی خوبی در این اردو انجام دادیم و دو بازی دوستانه مناسب هم برگزار کردیم. فکر می‌کنم ثمره این اردو را در لیگ ببینید و موفقیت‌هایمان را ادامه دهیم.


خودت چه زمانی آماده بازی می‌شوی؟
واقعیت این است که وضعیت من آنقدرها هم که می‌گفتند بد نیست و فکر می‌کنم تا یک هفته دیگر شرایط بازی کردن را به دست بیاورم. اینطور که می‌گفتند من دو ماه از بازی‌ها دور خواهم بود خوشبختانه نیست و فکر می‌کنم نهایتا تا یک هفته دیگر به شرایط بازی برسم.


با این حساب به بازی با سپیدرود که پنجشنبه در رشت برگزار می‌شود، می‌رسی؟
هنوز چیزی مشخص نیست و نمی‌دانم که به این بازی می‌رسم یا نه اما باید ببینیم طی روزهای آینده چه اتفاقی رخ  خواهد داد.


پرسپولیس با برانکو در جام حذفی همیشه ناکام بوده اما فکر می‌کنی امسال این طلسم را بشکنید و قهرمان شوید؟
شرایط امسال ما با سال‌های دیگر فرق می‌کند وامسال قهرمانی در جام حذفی، قهرمانی در لیگ و قهرمانی در آسیا هدف ماست. می‌خواهیم در همه مسابقات موفق باشیم و نتایج خوبی بگیریم.


وضعیت سپیدرود را چطور ارزیابی می‌کنی؟
آقای کریمی از ابتدای فصل در سپیدرود نبود و این تیم را خودش نبسته اما من به عنوان یک گیلانی برای تیم سپیدرود و آقای کریمی از بعد از بازی با ما آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم که این تیم ریشه‌دار را حفظ کنند.