ربیع خواه: گل محمدی نامه زد گفت تو را نمی‌خواهم

ربیع خواه می‌گوید که به تصمیم یحیی گل‌محمدی مبنی بر کنار گذاشتن او احترام می‌گذارد و این را تصمیم طبیعی میداند....

به گزارش "ورزش سه"، محسن ربیع خواه هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص قرارگیری اش در لیست مازاد اظهار داشت: الان آمدیم باشگاه و فعلا بلاتکلیف هستیم. آقای گل محمدی به باشگاه نامه زدند که نیازی به من و محمد انصاری ندارند و باشگاه هم فعلا تعیین تکلیف برای ما نکرده و فعلا فسخی به ما ندادند.

ربیع خواه افزود: اصلا مقدار طلب من هم مشخص نشده و چه طور است و فقط در حدی است که گفتم.

این بازیکن در ادامه صحبت هایش به میزان قراردادش هم پرداخت: من و محمد انصاری سال دیگر هم قرارداد داریم.

هافبک دفاعی پرسپولیس در خصوص گلایه خود هم عنوان کرد: همه جای دنیا یک مربی می‌آید و از مربی خوشش نمی‌آید. ریوالدو وقتی رفت میلان اصلا بازی نکرد و کاکا بازی کرد. این سلیقه مربی است که بازیکنانش را انتخاب کند و گفتند نیازی هم به من و محمد ندارند و حق هم دارند، تیمشان هم موفق بوده و این که ما در تفکرات تاکتیکی شان نبودیم و این طبیعی است.  یک مقدار از کم محلی و بی احترامی ها دلخور هستیم.

وی افزود: گفتند چند روزی دست نگه داریم تا مصوبه هیئت مدیره بیاید و مطالبات ما را هم در بیاورند و ببینیم مبلغی را می‌گیریم.

او درباره پایان مهلت خرید جدید برای تیم ها از اول آبان گفت: ما هم به همین خاطر ناراحت هستیم و در بلاتکلیفی به سر می‌بریم. نمیدانم باشگاه یک سری مشکلات با سرمربی و سرمربی با باشگاه دارد و ما این وسط ضرر می‌کنیم.

تگ ها


محسن ربیع خواه پرسپولیس تهران