رجبی: مسابقات لیگ را به چشم انتخابی تیم ملی می‌بینم

قهرمان بازی‌های آسیایی اندونزی گفت: صحبت‌های سرمربی تیم ملی باعث شده بود که مسابقات لیگ تکواندو را به چشم انتخابی تیم ملی نگاه کنم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قهرمان بازی‌های آسیایی تصریح کرد: سجاد مردانی یکی از بهترین تکواندوکاران ایران است اما با اینکه تمرین زیادی نداشتم خدا را شکر رو سفید شدم. در این مدت به تنهایی زیر نظر استاد فلاحی‌راد تمرین می‌کردم و آمادگی صد درصدی برای حضور در مسابقات نداشتم. با این وجود در مسابقات روز گذشته مقابل سیاوش فخرایی و سجاد مردانی به برتری دست یافتم. تعطیلی مسابقات باعث شده بود به غیر از ملی‌پوشان، اکثر بازیکنان شرایط بدنی خوبی نداشته باشند.

وی تصریح کرد: دیگر هیچ بازی را از دست نخواهم داد و قصد دارم از حالا برای حضور درمسابقات جهانی آینده و  المپیک ۲۰۲۴ بجنگم. قول می‌دهم با تلاشی که انجام خواهم داد نه تنها سهمیه المپیک دوره آینده را کسب خواهم کرد، بلکه با رنکینگ یک در مسابقات حضور خواهم داشت تا برای کسب مدال طلای المپیک تلاش کنم.

رجبی در خصوص صحبت‌های سرمربی تیم ملی تکواندو مبنی بر اینکه لیگ معیار دعوت بازیکن به مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم ملی خواهد بود، گفت: صد درصد این موضوع نه تنها باعث انگیزه من بلکه باعث انگیزه سایر بازیکنان شده بود. همین موضوع باعث شده بود که به مسابقات روز گذشته به عنوان مسابقات لیگ نگاه کنم و این رقابت‌ها را انتخابی تیم ملی بدانم و برای حضور دوباره در تیم ملی تلاش کنم.

وی در خصوص اضافه وزن خود گفت: اضافه وزن دارم و خودم نیز این موضوع را می‌دانم اما یک سال است که تمرین ندارم و قطعاً اگر تمرین داشته باشم به ۹۵ کیلوگرم خواهم رسید. مطمئن باشید با انجام منظم تمرینات وزن خود را کاهش خواهم داد. به خوبی می‌دانم اضافه وزن باعث کاهش سرعتم خواهد شد. امیدوارم با پیگیری تمرینات و کاهش وزن دوباره به تبدیل به همان سعید رجبی همیشگی شوم.

بیشتر بخوانید:

پایان مرحله مقدماتی با شناخت تیم‌های برتر/ کار بزرگ فتح البرز

استقلال با دومین شکست از صعود بازماند/ شهرداری ورامین سرگروه شد

 

 

تگ ها


تکواندو تکواندو