رجب‌زاده: امیدوارم امسال هم تأثیرگذار باشم

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان ابراز امیدواری کرد که در فصل جدید هم بازیکن تأثیرگذاری برای تیمش باشد ......

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان ابراز امیدواری کرد که در فصل جدید هم بازیکن تأثیرگذاری برای تیمش باشد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: مهدی رجب زاده در مورد تمدید قراردادش با ذوب آهن گفت: خوشحالم که یک فصل دیگر در خدمت این تیم هستم. چند هفته ای حرف و حدیث هایی ایجاد شد که چرا عقد قرارداد من با ذوب آهن طولانی شده است، آنهم در شرایطی که خودم دوست نداشتم حرف و حدیثی درست شود. در نهایت به باشگاه رفتم و بعد از صحبت هایی که با سعید آذری داشتم قرارداد سفید امضا کردم و همه چیز را به باشگاه سپردم.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا با ذوب آهن قرارداد سفید امضا کرده است، اظهار داشت: من به این تیم تعصب دارم چون بیشترین سال های فوتبالم را در ذوب آهن پشت سر گذاشتم. نمی خواستم شائبه ای ایجاد شود که من به دلیل مسائل مالی قرارداد امضا نکردم. در نهایت قرارداد سفید امضا کردم و خوشحالم که باز هم پیراهن ذوب آهن را بر تن می کنم.

رجب زاده همچنین در مورد موفقیتش در تاریخ لیگ برتر ایران تصریح کرد: فکر می کنم 20 سال است که در لیگ ایران بازی می کنم. وقتی به گذشته برمی گردم می بینم که این 20 سال چقدر زود گذشته است. در این سال ها همیشه تلاش کردم تا بهترین عملکرد را داشته باشم و لطف خدا هم شامل حال من شد. امیدوارم که فصل آینده هم در ذوب آهن عملکرد خوبی داشته باشم.

کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در پاسخ به این سؤال که آیا نمی خواهد از فوتبال خداحافظی کند، گفت: فعلاً چنین تصمیمی ندارم و اگر احساس کنم که بارم روی دوش دیگران است قطعاً از فوتبال خداحافظی خواهم کرد

 

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن فوتبال