رجب زاده: با قلعه نویی می توانیم در رده های بالا قرار بگیریم؛ فکر می کنم گل قشنگی زدم

مهدی رجب زاده بازیکن باسابقه تیم ذوب آهن باور دارد که این تیم با امیر قلعه نویی می تواند نتایج خوبی در فصل جاری کسب کند و در رده های بالای جدول قرار گیرد ......

مهدی رجب زاده بازیکن باسابقه تیم ذوب آهن باور دارد که این تیم با امیر قلعه نویی می تواند نتایج خوبی در فصل جاری کسب کند و در رده های بالای جدول قرار گیرد.

به گزارش  مدال به نقل از خبرنگار طرفداری، رجب زاده در خصوص پیروزی برابر گسترش گفت:

شکر خدا که تواسنتیم پیروز شویم. هفته قبل در برابر سیاه جامگان هم می توانستیم پیروز شویم ولی بازی مساوی شد. امروز هم به موقع به گل رسیدیم. گسترش بازی را بسته بود و چشم به ضد حمله ها داشت. در نیمه دوم هم هوشمندانه بازی کردیم و موفق شدیم بازی را با سه گل پیروز شویم. 

وی در خصوص گلی که به ثمر رساند هم گفت:

خدا را شکر می کنم. بیش از هر چیز اقدام به شوت زدن مهم بود. فکر می کنم گل قشنگی زدم. 

وی در خصوص امیر قلعه نویی نیز گفت:

به هر حال آقای قلعه نویی در هر تیمی که بودند از آن تیم انتظار می رفت که در رده های بالای جدول باشد و ما هم با آقای قلعه نویی می توانیم رتبه خوبی کسب کنیم و حتی در کورس باشیم. 

رجب زاده در خصوص ربیع عطایا هم گفت:

ربیع بازیکن خلاقی است و می تواند به راحتی از بازیکن مقابل خود عبور کند. و حتی می تواند نتیجه را تغییر دهد. هر بازیکنی ممکن است در مقطعی موفق نباشد و در مقطع دیگر توانایی های خود را بروز دهد. به نظرم این به ارتباط بازیکن و مربی بستگی دارد. برای مثال در میلان آنچلوتی به ریوالدو بازی نداد و فوتبال او تمام شد. به هر حال هر مربی تفکراتی دارد. اقای قلعه نویی هم چون از فوتبال هجومی خوششان می آید از عطایا استفاده می کنند و تا کنون هم این بازیکن عملکرد خوبی داشته است.  

تگ ها


اخبار روز ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال