رحمانی؛ زلزله‌زدگان نیاز به سرپناه و کانکس دارند

بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت که در مدتی که درگیر زلزله کرمانشاه بوده، مجید جلالی بهترین فردی بود که به او کمک کرد ......

بازیکن تیم فوتبال پیکان گفت که در مدتی که درگیر زلزله کرمانشاه بوده، مجید جلالی بهترین فردی بود که به او کمک کرد.
بختیار رحمانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت خودش در آستانه بازی روز پنجشنبه با استقلال اظهار داشت: از مسئولان باشگاه پیکان، مجید جلالی و بازیکنان تشکر می کنم که در این مدتی که نتوانستم در خدمت تیم باشم، به من کمک کردند. تلاش کرده بودم در خدمت تیم باشم و تنها یک روز در تمرین نبودم، اما زلزله کرمانشاه باعث شد شرایط روحی مناسبی نداشته باشم. به فکر این بودم که اوضاع شهرهای زلزله زده سر و سامان بگیرد، به همین خاطر دو بازی اخیر پیکان نتوانستم بازی کنم.
وی  افزود: در حال حاضر بدنم سرحال است و امیدوارم در بازی با استقلال بتونم به پیکان کمک کنم. جلالی بهترین فردی است که می توانست به من کمک کند و هر کاری هم از دستش برآمد، انجام داد. نگران بحث کمک رسانی به مردم شهرم بودم و فکرم آنجا بود. متأسفانه خیلی از اقوامم از بین ما رفتند، اما امیدوارم بتوانیم شهر را دوباره بسازیم.
هافبک پیکان اشاره ای هم به کمک افراد هنرمند و ورزشکار کرد و گفت: دوستان زیادی پیگیر وضعیت شهرهای زلزله زده بودند، نوید محمدزاده، کاوه رضایی، وریا غفوری و خوانندگان کُرد زبانی که قصد دارند کنسرت هایی برگزار کنند تا عواید آن را به زلزله زدگان اختصاص دهند. نوید محمدزاده با وجود مشغله ای که در تئاتر و سینما داشت خیلی کمک کرد، چون خودش کُرد زبان است.
رحمانی عنوان کرد: آرزوی سلامتی برای همه مردم ایران دارم و امیدوارم دوباره شهرم را بسازیم. کمک رسانی به مناطق زلزله زده خوب بوده، اما مسئولان هم باید بیشتر به فکر باشند، چرا که افراد زلزله زده نیاز به سرپناه و کانکس دارند.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال