رحمان احمدی: آنهایی که از تبانی من حرف می‌زنند خودشان این کاره هستند

دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی جم به بحث تبانی‌اش با سپاهانی‌ها و حاشیه‌هایی که در این خصوص ایجاد شده است، واکنش نشان داد....

دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی جم به بحث تبانی‌اش با سپاهانی‌ها و حاشیه‌هایی که در این خصوص ایجاد شده است، واکنش نشان داد.

به گزارش مدال،رحمان احمدی،دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی در مورد گلی که از سپاهان خورد و شائبه تبانی‌اش با سپاهانی‌ها گفت: از شب گذشته هجوم وحشتناکی به صفحه اینستاگرام من شد و مجبور شدم صفحه‌ام را ببندم. خیلی‌ها از شعور و فرهنگ حرف می‌زنند، ولی نمی‌دانم شعورشان کجاست که چنین مسائلی را عنوان می‌کنند. من در این چند سال بهترین بازی‌هایم را مقابل سپاهان انجام دادم و در این بازی هم خیلی خوب بازی کردم.
او ادامه داد:آنهایی که تهمت می‌زنند و بحث تبانی را پیش می‌کشند خودشان این کاره هستند»، وی با بیان این جمله افزود: اگر یک بار فیلم صحنه گل سپاهان را ببینید متوجه می‌شوید که بازیکن خودمان سد راه من شد و اجازه نداد که توپ را بگیرم. در آن صحنه ابراهیم صالحی مانع از این شد که من توپ را جمع کنم. فیلم صحنه گل سپاهان همه چیز را نشان می‌دهد.
دروازه‌بان تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پایان تاکید کرد: گزارشگری که این بازی را گزارش کرد مقصر اصلی این اتفاق است. او مدام این حرف را تکرار می‌کرد که احمدی اشتباه کرد. من سالهاست که فوتبال بازی می‌کنم و فقط در این بازی مرتکب اشتباه نشدم. حتی ابراهیم صالحی (مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی)  در رختکن از بچه‌ها عذرخواهی کرد.