رحمان رضایی با حمایت هیئت مدیره سرمربی می‌ماند

مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن در جلسه‌ای که امروز برگزار کردند، رای به حمایت کامل از سرمربی تیم دادند. &#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته تغییرات گسترده ای در باشگاه ذوب آهن انجام شد و چهار عضو هیئت مدیره باشگاه پس از حواشی ای که پیرامون آنها وجود داشت، جای خودشان را به نفرات دیگری دادند.


یکی از نکات مهم این تغییرات پایان کار احمد جمشیدی سرپرست موقت باشگاه و حضور دوباره جواد محمدی به عنوان مدیرعامل بود.


پس از این تغییرات این گمانه زنی وجود داشت که شاید رحمان رضایی که توسط مدیره و سرپرست قبلی انتخاب شده بود، مورد تایید جواد محمدی و اعضای هیئت مدیره نباشد ولی آنها امروز جلسه ای برگزار کردند و یکی از مهم ترین تصمیماتی که گرفتند، حمایت از رحمان رضایی سرمربی تیم بود.


پس از پایان جلسه امروز روابط عمومی باشگاه ذوب آهن، متن زیر را در حمایت از رحمان رضایی منتشر کرده است:« از موارد مطروحه در جلسه هیات مدیره امروز، حمایت از کادرهای فنی و بویژه کادر فنی و سرمربی تیم فوتبال باشگاه ذوب آهن بود که هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه، حمایت قاطع خود را از آقای"رحمان رضایی" سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان و همچنین سایر همکاران زحمتکش تیمهای ورزشی اعلام نمودند. در همین راستا، روابط عمومی و امور بین الملل باشگاه ذوب آهن همچنین از تمامی دلسوزان و هواداران واقعی باشگاه و خانواده بزرگ ورزش ذوب آهن اصفهان تقاضا دارد، بدون توجه به شایعات و صحبت های ناصحیح و ناصواب موجود، با دلگرمی تمام و همچون گذشته، به پشتیبانی و حمایت خالصانه خود جهت اعتلای نام بزرگ و پر آوازه ذوب آهن ادامه دهند.»

تگ ها


رحمان رضایی ذوب آهن اصفهان