رحمان رضایی: حضور بانوان در استادیوم اتفاق خوبی بود

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: وقتی فدراسیون فوتبال جرأت ندارد نتیجهاش این میشود که کیروش برای فینال لیگ قهرمانان آسیا به تهران نمیآید ......

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس  گفت: وقتی فدراسیون فوتبال جرأت ندارد نتیجه‌اش این می‌شود که کی‌روش برای فینال لیگ قهرمانان آسیا به تهران نمی‌آید.
 رحمان رضایی از این‌که کی‌روش برای فینال لیگ قهرمانان آسیا به تهران نیامد، بسیار دلخور و معتقد است او با این حرکتش به فوتبال ایران توهین کرد. گفت‌وگوی ما با این پیشکسوت فوتبال ایران را در ادامه می‌خوانید.
*بازی پرسپولیس با کاشیما را چطور دیدید؟
بازی خوبی بود. بازیکنان پرسپولیس تمام تلاش‌شان را انجام دادند، ولی به قول فوتبالی‌ها زورشان به کاشیما نمی‌رسید و نتوانستند از سد حریف ژاپنی بگذرند و قهرمان شوند. باید به برانکو و بازیکنان پرسپولیس به خاطر حضور در فینال تبریک گفت. آن‌ها فوق‌العاده کار کردند و از نظر همه قهرمان بودند. بازی کردن در سه جبهه واقعاً فشار زیادی به پرسپولیس وارد کرد و این عامل تأثیر زیادی در نایب‌قهرمانی این تیم داشت.
*به نظر می‌رسد همین فشار هم باعث مصدومیت چند بازیکن شده است.
بله، از نظر تعداد بازیکن پرسپولیس دچار مشکل بود و نیمکت قوی نداشت و فشار بدنی زیاد باعث شد ماهینی و انصاری دچار پارگی رباط صلیبی شوند. حتی اخراج نعمتی در دیدار رفت هم به خاطر همین فشار‌های ذهنی بود. 
*بعد از باخت پرسپولیس عده‌ای دوباره به مهدی طارمی حمله کردند و او را مقصر می‌دانستند.
به نظرم ضعف مدیریتی و مشکلات در این سطح قهرمانی را از پرسپولیس گرفت. پرسپولیس مستحق قهرمانی بود و اگر مدیران لایق داشتیم، این وضعیت پیش نمی‌آمد. به طور کلی مدیران ضعیف فوتبال ما را نابود کردند.
*پرسپولیس بعد از نایب‌قهرمانی برای ادامه لیگ دچار مشکل نمی‌شود؟
امیدوارم ریکاوری خوبی داشته باشند و با روحیه مناسبی راهی مسابقات شوند. مطمئنم با درایت برانکو و آرامشی که به تیم تزریق می‌کند، پرسپولیس می‌تواند مدعی قهرمانی در لیگ برتر باشد.
*یکی از نکات مثبت دیدار فینال حضور بانوان در ورزشگاه بود.
بله، اتفاق بسیار خوب و مثبتی رخ داد و همه دیدند بدون مشکلی خانم‌ها وارد استادیوم شدند. امیدوارم این اتفاق در بازی‌های آینده هم رخ دهد و مسئولان بستر مناسب برای حضور بانوان را فراهم کنند.
*از غیبت کی‌روش هم در این دیدار بگویید.
واقعاً متأسفم از این‌که کی‌روش برای بزرگترین بازی آسیا به تهران نیامد. مقصر این اتفاقات فدراسیون فوتبال است. وقتی فدراسیون فوتبال جرأت ندارد نتیجه‌اش این می‌شود که کی‌روش برای فینال لیگ قهرمانان آسیا به تهران نمی‌آید. کی‌روش با این کار به فوتبال ایران و هواداران توهین کرد. من معتقدم حتی برای بازی رفت هم برای روحیه دادن به پرسپولیس باید به ژاپن می‌رفت. حضور او در روحیه بازیکنان تأثیر زیادی داشت که او با بی‌احترامی این کار را نکرد. به نظرم کی‌روش با این کار به پرسپولیس خیانت کرد. ضعف شخصیتی و کوچک بودن، باعث می‌شود رفتار‌های اینچنینی از او ببینیم.

تگ ها


پرسپولیس فوتبال