رحمان رضایی : من با سرمربی تیم‌ ‌ملی هم‌عقیده هستم که امکانات مناسب نیست

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، رحمان رضایی، مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران درباره این که گفته می شود از گزینه های احتمالی هدایت تیم ملی امید است، اظهار کرد: من به خاطر یک موضوع شخصی به فدراسیون فوتبال آمده بودم و بحث تیم ملی امید نبود ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، رحمان رضایی، مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران درباره این که گفته می شود از گزینه های احتمالی هدایت تیم ملی امید است، اظهار کرد: من به خاطر یک موضوع شخصی به فدراسیون فوتبال آمده بودم و بحث تیم ملی امید نبود. می خواستم مدرکی را از فدراسیون بگیریم. صحبت درباره هدایت تیم ملی امید را به آینده موکول کنید. در آن زمان درباره آن صحبت می کنم.

او درباره صعود تیم ملی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و تساوی ۲ بر ۲ در آخرین گام  و این که تیم ملی برای جام جهانی چه برنامه ای داشته باشد، خاطر نشان کرد: همه تیم هایی که در جام جهانی حاضر می شوند بسیار قدرتمندند و برنامه مشخصی دارند. تیم ملی فوتبال ما هم از این قاعده مستثنی نیست و قطعا کارلوس کی روش، مسئولان و رییس فدراسیون فوتبال برنامه ریزی هایی برای این موضوع خواهند داشت. احتمالا کارلوس کی روش برنامه هایش را به فدراسیون فوتبال گفته است و مطمئنا باید بازی های بسیار خوب دوستانه ای داشته باشیم و اردوهای خوبی را برگزار کنیم. جام جهانی بالاترین سطح فوتبال دنیا است و بهترین ها به این مسابقات می آیند و باید فراتر از آسیا به این قضیه نگاه کنیم. باید با تیم های اروپایی، آمریکایی و آفریقایی بازی های دوستانه ای داشته باشیم تا این تیم آماده شود.

مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران با بیان این که همه چیز برای موفقیت تیم ملی آماده است، گفت : باید با آمادگی بسیار خوبی این تیم را روانه مسابقات کنیم و از طرفی فکر می کنم که می توانیم انتظار این را داشته باشیم که تیم ملی از گروه خود به مرحله حذفی صعود کند. همه علاقمندان فوتبال منتظر این مسائل هستند.

رضایی در واکنش به این که در سال ۲۰۰۶ هم معتقد بودند که تیم ملی باید به مرحله بعد صعود  کند و اکنون هم این انتظارات وجود دارد، گفت : من با سرمربی تیم ملی هم عقیده هستم که امکانات مناسب نیست. تیم ملی ما آن طور که باید و شاید از امکانات خوبی برخوردار نیست. ما در کمپ تیم ملی زمین های مناسبی نداریم و باید چندین زمین خوب در اختیار داشته باشیم که تیم ملی مشکلی در این زمینه  نداشته باشد. تیم های رده های مختلف هم از این زمین استفاده می کنند. تمرین در این زمین بسیار سخت است و کار تیم ملی بزرگسالان هم سخت شده است ولی باید یک فکر اساسی در باره این موضوع کرد تا امکانات مناسب در اختیار تیم ملی قرار بگیرد. باید مشکلات کمتر شود و بیشتر بر روی مسائل فنی تمرکز کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال