رحمان رضایی چشم انتظار بازیکن جدید

باشگاه ذوب آهن هنوز به صورت جدی وارد نقل و انتقالات نشده و نتوانسته بازیکنان مدنظر سرمربی را به خدمت بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از تغییر و تحولاتی که در هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن به وجود آمد، مسؤولان اصفهانی در تلاش برای ایجاد شرایط خوب تیم لیگ برتری خود هستند تا بتوانند فصل بهتری نسبت به سال‌های گذشته داشته باشند ولی باید اشاره کرد تا به امروز، رحمان رضایی هنوز نتوانسته بازیکنان مد نظرش را به شکل کامل در اختیار داشته باشد.

ناکامی ذوبی‌ها در جذب بازیکنان مد نظر سرمربی تیم در شرایطی اتفاق افتاده که احتمالا در هفته آینده این تیم راهی اردوی پیش فصل خواهد شد و تا آن زمان نیاز است که مدیران باشگاه ذوب برای اضافه کردن بازیکن تلاش بیشتری انجام دهند و زودتر دست به کار شوند تا از جذب بازیکنان توسط رقبا عقب نمانند.

ذوب‌آهن برای اینکه در نقل و انتقالات بهتر عمل کند باید سریع‌تر و مثل روزهای نخست، وارد بازار شود و بازیکنانی که در لیست سرمربی بودند را به خدمت بگیرد چراکه در این صورت، رحمان رضایی هم با رفع نیازهایش، تیم خود را به شکل کامل‌تری به اردو می‌برد و او هم به خوبی می‌داند که اگر نفرات مورد نیازش جذب نشوند، به روند کاری ذوب ضربه خواهد زد.


رضایی یکی از مربیان جوان و آینده‌دار فوتبال ایران بوده که می تواند سال‌های سال برای ذوب سرمایه باشد، همانطور که در گذشته این بازیکن تیم ملی از ذوب به اروپا رفت و سود خوبی برای این باشگاه داشت و حالا هم او می‌تواند در بحث مربیگری هم موفق عمل کند.

سرمربی جوان ذوب‌آهن همدلی را در این تیم به همراه بازیکنان بزرگ تیم، بازیکنان بومی و نفرات جدید به وجود آورده تا متحد وارد مسابقات شوند. هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در این مدت همدل شدند ولی مدیریت این تیم باید در نقل و انتقالات سریع‌تر عمل کند.


.
البته رحمان رضایی هم نباید فراموش کند در چه جایگاهی قرار گرفته و باید در این شرایط از فرصت استفاده کند و بتواند با نتایج موفقیت آمیز ذوب را به جایگاه واقعی برساند تا هواداران از حضور او و بازگشت ذوب به روزهای اوج امیدوار باشند.

بیشتر بخوانید:

سه درخواست رضایی از مدیران ذوب‌آهن

همسایگی دروازه‌بان اخراجی ذوب آهن با منصوریان در تبریز!

 

 

تگ ها


رحمان رضایی ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال