رحمتی : آینده خوبی داریم

......

 

در پی شایعات گسترده ای که پیرامون تغییر و تحولات مدیریتی در باشگاه استقلال به گوش می رسید کاپیتان آبی ها در پیامی معنادار به طرفداران نوید روزهای خوب را داد.

ورزش سه: چند هفته ای می شود شایعات پیرامون تغییر و تحولات مدیریتی در استقلال اوج گرفته و این شایعات توام شد با استعفای رئیس هیات مدیره باشگاه آن هم در استانه مصاف حساس با الاهلی امارات در لیگ قهرمانان آسیا تا نگرانی ها در میان طرفداران به اوج خود برس.به گزارشس مدال به نقل از

 

در شرایطی که هر روز نام های جدیدی برای حضور در کادر مدیریتی استقلال به گوش می رسد، مهدی رحمتی در پیامی معنادار در صفحات اجتماعی خود در آستانه بازی با الاهلی از طرفداران خواست تا همچنان به حمایت های خود ادامه دهند. کاپیتان استقلال در بخشی از این پیام با نوشتن این جمله که خبرهای خوبی برای استقلال در راه است به صورت معنادار به تغییر و تحولات احتمالی در باشگاه اشاره کرد و مدعی شد وزیر ورزش و جوانان نقشه های خیلی خوبی برای آینده استقلال دارد.

 

حال این که منظور سیدمهدی رحمتی از خبرهای خوب چه خواهد بود با گذشت زمان مشخص می شود اما آن چه محرز است این که بازیکنان و کادر فنی استقلال چندان از شرایط مدیریتی حاکم بر باشگاه دل خوشی ندارند به خصوص در مسائل مالی که با نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل هنوز نیمی از قراردادهای مالی خود را دریافت نکردند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال