رحمتی: استقلال بازنده دربی نخواهد بود

کیانوش رحمتی، پیشکسوت استقلال یکی از معدود بازیکنانی بود که در 4 دربی متوالی که منجر به برد آبی ها شد در تمامی 90 دقیقه به صورت ثابت در میدان بود. رحمتی معتقد است که استقلال به هیچ وجه بازنده دربی پیش رو نخواهد بود....

کیانوش رحمتی، پیشکسوت استقلال یکی از معدود بازیکنانی بود که در 4 دربی متوالی که منجر به برد آبی ها شد در تمامی 90 دقیقه به صورت ثابت در میدان بود. رحمتی معتقد است که استقلال به هیچ وجه بازنده دربی پیش رو نخواهد بود.

دربی یک بازی منحصر بفرد است
کیانوش رحمتی در گفت و گوی اختصاصی با مدال، در خصوص شرایط حال حاضر استقلال اظهار داشت: دیدار استقلال و پرسپولیس در نوع خود یک بازی منحصر به فرد است که جایگاه تیم ها در جدول و یا شرایط شان تاثیر چندانی در نتیجه ندارد.
پیشکسوت استقلال در ادامه گفت: استقلال به لحاظ فوتبالی از ابتدای فصل تا کنون فوتبال قابل قبولی را ارائه کرده، اگزچه قطعا در نتیجه گیری ضعیف عمل کرده است.
من احساس می کنم عدم نتیجه گیری در سال های اخیر فشار مضاعفی را به بازیکنان استقلال وارد آورده است که به نظر من اگر آن ها بتوانند در بازی فردا با آرامش بیشتری در دیدار مقابل پرسپولیس ظاهر شوند صد در صد عملکرد بهتری خواهند داشت. بازیکنان هرچه آرامش بیشتری داشته باشند نتیجه بهتری هم خواهند گرفت.

عملکرد فنی استقلال تا اینجا بد نبوده است
کیانوش رحمتی درخصوص کیفیت فنی استقلال با حضور استراماچونی بر روی نیمکت این تیم گفت: معمولا ارزیابی یک تیم بعد از 3، 4 بازی ارزیابی مطمئنی نیست و معمولا باید تیم ها را بعد از 8 تا 10 هفته ارزش گذاری کرد اما به طور کلی عملکرد فنی استقلال تا اینجا بد نبوده است.

حضور دستیار ایرانی برای استراماچونی و استقلال مفید است
هافبک دفاعی پیشین استقلال در خصوص نبود دستیار ایرانی در کنار استراماچونی در حالی که کالدرون، کریم باقری را در کنار خود دارد، در دربی پیش رو اظهار کرد: پرسپولیس در کنار سرمربی خارجی اش یک مهره بسیار باتجربه و قابل اطمینان را دارد ولی استقلال از این موضوع بی بهره است اگرچه بهزاد غلامپور و جواد زرینچه بر روی نیمکت کنار استراماچونی هستند اما این بزرگواران هم سرپرست و مربی گلرها هستند و من فکر می کنم حضور یک مربی داخلی مجرب می توانست در چنین فضایی کمک بزرگی برای سرمربی ایتالیایی استقلال باشد.
این که چرا استراماچونی تمایلی ندارد به این موضوع را نمی دانم ولی احتمال می دهم مشاوره های خوبی در این زمینه به این مربی داده نشده است.
رحمتی در ادامه تاکید کرد: من مطمئنم اگر باشگاه بتواند استراماچونی را توجیه کند و مربی به کادرفنی اضافه شود که هدفش فقط کمک به استقلال باشد این موضوع می تواند برای استراماچونی و استقلال مفید واقع شود.

استقلال بازنده دربی نخواهد بود
رحمتی که جزو معدود بازیکنانی بود که در همه دقایق در 4 دربی پشت هم که منجر به پیروزی های متوالی استقلال شد، حضور داشت درباره پیش بینی اش از دربی پیش رو گفت: من در حال حاضر خودم مربی هستم و پیش بینی دربی چندان کار منطقی نیست اما مطمئنم که استقلال بازنده این بازی نخواهد بود و امیدوارم با این برد روند رو به رشد استقلال شروع شود و اعتماد بنفس و شخصیت تیم، چیزی که استقلال در این چند سال اخبر از آن دور شده است، به تیم بازگردد. به امید خدا اگر استقلال برنده این بازی باشد شخصیت از دست رفته این تیم کم کم بازمی گردد و استقلال به شرایط خوب گذشته اش نزدیک خواهد شد.

استقلالی ها با صددرصد تمرکز وارد میدان شوند
پیشکسوت با اخلاق استقلال در پایان گفت: امیدوارم کادرفنی و بازیکنان استقلال با صد در صد تمرکز وارد این بازی بشوند و با آرامش نتیجه ای را رقم بزنند که همه به آن افتخار کنیم.

 

بیشتر بخوانید:

فتح‌الله‌زاده: استقلال به کمتر از ۵۰ درصد سکوها راضی نشود

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال دربی 90 کیانوش رحمتی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال