رحمتی اولین مربی-گلر تاریخ لیگ برتر؟

مهدی رحمتی جدی‌ترین گزینه سرمربیگری شهر خودرو در ادامه دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا و رقابت‌های لیگ بیستم است....

به گزارش "ورزش سه" پس از پایان لیگ نوزدهم گمانه‌زنی‌ها درباره آینده نیمکت شهر خودرو بالا گرفت و سهراب بختیاری زاده به دلیل رویکرد مدیریت باشگاه و مخالفت با تصمیم ‌اخراج مهدی رحمتی حاضر به ادامه همکاری نیست و گویا باید حضور وی را در مشهد پایان یافته بدانیم.

مشهدی‌ها که باید از ۲۴ شهریور در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند، رایزنی‌های خود را برای انتخاب جانشین بختیاری زاده انجام دادند.

گزینه نخست مشهدی‌ها، سید مهدی رحمتی بود که بتواند در نقش سرمربی به کار خود با شهر خودرو ادامه می‌دهد؛ پیشنهاد عجیبی که رایزنی‌های فراوان درباره آن شکل گرفت اما تاکنون نتوانسته‌اند مدیران شهر خودرو رضایت رحمتی را جلب کنند. گویا او می‌خواهد لیگ بیستم را خارج از مشهد دنبال کند و به دنبال جدایی از جمع عنابی‌پوشان است.

اما اگر مهدی رحمتی بپذیرد که در قامت سرمربی قرار گیرد، اولین مربی-دروازه بان تاریخ لیگ برتر خواهد شد؛ مدیران شهر خودرو هم اصرار ویژه‌ای به حضور رحمتی دارند اما تاکنون رضایت این سنگربان باتجربه جلب نشده است.

پیش از این نام امیر قلعه‌نویی هم پیرامون این تیم مشهدی شنیده می‌شد که مشخص نیست مذاکرات با این سرمربی نامدار به کجا رسیده است.

حمیداوی مالک باشگاه شهرخودرو در طول دوران حضورش در فوتبال نشان داده که تصمیمات یکباره را خوب بلد است و بعید نیست شاید یک گزینه غیرمنتظره روی نیمکت شهر خودرو قرار گیرد؛ باید دید طی ساعات آتی چه اتفاقاتی در جاده مخصوص تهران - کرج محل دفتر باشگاه شهر خودرو رخ خواهد داد.

طی تماسی که خبرنگار "ورزش سه" با مالک شهر خودرویی‌ها داشت وی گفت در جلسه مهمی حضور دارد و ساعت ۱۸ پاسخگوی تماس خواهد بود که به نظر می‌رسد تا آن زمان تکلیف نیمکت شهر خودرو مشخص می‌شود؛ بدون شک فرهاد حمیداوی نسبت به سایر تیم‌ها فرصت کمتری را برای انتخاب سرمربی در اختیار دارد چرا که آن‌ها ۲۰ روز دیگر باید در آسیا به میدان روند.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان علیرضا منصوریان سید مهدی رحمتی شهر خودرو