رحمتی: بهار سختی پیش رو داریم!

کاپیتان استقلال معتقد است بهار امسال به دلیل فشردگی و حجم بالای بازی ها، فصل سختی برای این تیم خواهد بود....

کاپیتان استقلال معتقد است بهار امسال به دلیل فشردگی و حجم بالای بازی ها، فصل سختی برای این تیم خواهد بود.

کاپيتان ‌استقلال ‌سال ‌خوبی را سپری‌ کرد.‌ مهدی ‌رحمتی ‌با ‌آبی ‌ها ‌قهرمان ‌جام‌ حذفی‌ شد ‌و ‌حالا‌ هم‌ همراه ‌اين ‌تيم‌ مدعی‌ جدی ‌قهرمانی ‌در ‌ليگ ‌برتر ‌است.‌

به گزارش مدال، مهدی‌ رحمتی تأکيد ‌دارد‌ در‌ شرايط‌ کنونی ‌اقتصادی‌ مردم‌ بايد ‌با ‌هم ‌مهربان‌تر ‌باشند.

‌سال ‌97‌چطور‌ بود؟
خوب. شکر خدا با استقلال قهرمان جام حذفی شدیم و این روزها هم در لیگ برتر مدعی قهرمانی هستیم. البته قطعاً بهار سخت و پرفشاری در انتظار استقلالی هاست. هم شهرآورد را داریم، هم بازی با الهلال را. تازه جدال با سایپا هم هست. کارمان خیلی سخت و نفس گیر است. ‌مشكلات ‌اقتصادی‌ در‌ سال‌ جاری ‌خيلی ‌مردم‌ را‌ اذيت‌ کرد. مشکلات اقتصادی برای همه مردم هست. حداقل بخش وسیعی از مردم درگیر آن هستند. امیدوارم هرچه سریع تر این مشکلات کاهش پیدا کند چون واقعاً خانواده ها را اذیت می کند. من خودم در جوانی سختی زیادی کشیده ام. در چنین وضعیتی مردم خودشان باید به همدیگر کمک کرده و با یکدیگر مهربان تر باشند. خودمان باید بیش از پیش به فکر هم باشیم.

‌سال ‌جديد ‌را‌ چطور‌ می ‌بينيد؟
امیدوارم سال خوبی برای همه ملت ایران باشد. مشکلات کمتر شود و لبخند بر لبان هموطنانم بنشیند. سلامتی هم که جای خودش را دارد.

‌مهمترين‌ سين‌ هفت‌سين ‌از نظر ‌شما؟
بهترین و مهمترین سین هفت سین سلامتی است. اگر سلامتی باشد بسیاری از مشکلات حل می شود. حداقل اینکه با معضلات بهتر می شود کنار آمد. برای همه آرزوی سلامتی دارم.

‌شهرآورد‌ را‌ می ‌بريد؟
من اهل کری خواندن نیستم. شرایط بازی حساس است. هم ما دوست داریم ببریم و هم پرسپولیسی ها. امیدوارم دهم فروردین ضمن احترام به طرفداران محترم پرسپولیس، بتوانیم دل استقلالی ها را شاد کنیم.