رحمتی: به تیم مجیدی خوش‌بینم

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: این تیم کار دشواری پیش رو دارد، اما من به تیم مجیدی خوش‌بین هستم....

شروع نیم فصل دوم برای استقلال سخت است
به گزارش مدال و به نقل از میزان، کیانوش رحمتی در ارتباط با وضعیت پیش‌روی استقلال با هدایت فرهاد مجیدی در نیم‌فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی اول نیم‌فصل دوم استقلال سخت است، آن‌ها نیم‌فصل را باید در اهواز مقابل تیم قدرتمند فولاد که با جواد نکونام خوب نتیجه گرفته، بازی کنند. مجیدی در دیدار دوم هم باید به مصاف نفت مسجد سلیمانی برود که سخت می‌بازد و دیدار سوم هم که دربی است.

کادر فنی زمان زیادی برای کار با تیم نداشته است
وی در ادامه در خصوص دربی تصریح کرد: دربی هم برای استقلال سخت است، چون یحیی گل‌محمدی روی نیمکت پرسپولیس تجربه خوبی دارد. استقلال در جام حذفی هم باید به مصاف سپاهان برود و اگر در آسیا حاضر شوند هم دیدار پلی‌آف با الکویت را پیش‌رو دارند. این مسیر سخت را بگذارید در کنار اینکه کادر فنی زمان زیادی برای کار با تیم نداشته است و می‌بینیم که کار استقلال چقدر دشوار است.

استقلال در این فصل بسیار پرمهره است
پیشکسوت باشگاه استقلال پیرامون نقاط قوت تیم مجیدی افزود: در سوی دیگر، اما باید این را هم ببینیم که استقلال در این فصل بسیار پرمهره است و فرهاد مجیدی هم کلاس‌های مربیگری را گذرانده و دانش کافی را دارد. من به این تیم خوش‌بین هستم، مجیدی سرمایه استقلال است و به نظر من یک مربی بزرگ دیگر برای این باشگاه متولد خواهد شد.

استقلال نیاز به آرامش دارد
رحمتی در مورد آنچه که استقلال در مقطع زمانی کنونی نیاز دارد گفت: مهمترین چیزی که استقلال در حال حاضر نیاز دارد، آرامش است. امیدوارم هواداران این تیم را حمایت کنند تا بتواند نتیجه بگیرد.
وی در پایان درباره پیش‌بینی خود از شرایط استقلال با هدایت مجیدی در نیم‌فصل دوم لیگ نوزدهم خاطرنشان کرد: مجیدی محبوب هواداران است، با بازیکنان رابطه خوبی دارد و در دو سال و نیم گذشته هم دوره‌های مربیگری را گذرانده و فکر می‌کنم استقلال با او موفق می‌شود.

 

بیشتر بخوانید:

بازیکن پیشین استقلال: با مدیریت رفاقتی تیم به جایی نمی‌رسد

میزبان استقلال و شهرخودرو در لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد+ عکس

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال کیانوش رحمتی تیم مجیدی اخبار استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال