رحمتی به دروازه شهر خودرو باز می‌گردد اگر ...

سرمربی جوان عنابی‌پوشان مشهدی به دنبال به بازگشت به دروازه تیمش برای کمک به ترمیم خط دفاعی بود اما مشکلات روزهای گذشته مانع از این اتفاق شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ضعف ساختار دفاعی و چند اشتباه مهلک دروازه‌بان‌های شهر خودرو در نیم‌فصل اول باعث شد تا مهدی رحمتی تمرینات پرفشار خود را برای بازگشت به زمین آغاز کند تا این‌گونه هم به دروازه‌بان‌های تیمش شوک وارد کرده باشد و هم در صورت نیاز، خود نیز از دروازه تیمش حراست کند؛ حتی این مسئله باعث شد تا سعید جلالی‌راد گلر دوم عنابی‌پوشان هم در نیم‌فصل اجازه خروج بگیرد و در حال حاضر، به جز میلاد فراهانی دیگر گلر سرشناسی در لیست شهر خودرو دیده نمی‌شود.

رحمتی روز گذشته و در شرایطی که بازیکنان باتجربه‌ای چون امین قاسمی‌نژاد هم در ترکیب بودند، برای روحیه دادن به دروازه‌بان تیمش بازوبند کاپیتانی را در اختیار او قرار داده بود اما کاپیتانی هم نتوانست در عملکرد دروازه‌بان شهر خودرو نقش‌آفرین باشد و  پدیده از جام حذفی کنار رفت.

این‌که با گذشت دو هفته از پنجره نقل و انتقالات زمستانی هنوز مهدی رحمتی خود به دروازه تیمش بازنگشته دلیل روشنی دارد؛مشکلات عجیب و غریب مالکیتی پیش‌آمده و جو ناآرامی  که در تیم شهر خودرو وجود دارد باعث شد تا سرمربی جوان این تیم کارهای مهم‌تر را در اولویت خود قرار بدهد.

به نظر از لحاظ روحی-روانی فعلا مهدی رحمتی در شرایطی نیست که بخواهد در درون دروازه تیمش بایستد اما اگر این مشکلات رفع شود، دور نیست که رحمتی بار دیگر در قامت دروازه‌بان در لیگ حاضر شده و بیستمین‌فصل متوالی تجربه بازی در بالاترین سطح فوتبال ایران را کسب نماید.

تگ ها


فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال