رحمتی سکوتش را می شکند؟! / هجمه و حمله از همه طرف علیه کاپیتان آبی‌ها

باید منتظر ماند و دید کاپیتان استقلال چه واکنشی به هجمه‌های اخیر نسبت به خودش نشان می دهد....

باید منتظر ماند و دید کاپیتان استقلال چه واکنشی به هجمه‌های اخیر نسبت به خودش نشان می دهد.

به گزارش مدال، مهدی رحمتی از اتفاقات اخیر دلخور و  ناراحت است و به اطرافیان خود گفته فقط دستور شفر مبنی بر پنالتی نزدن منشا در دربی را منتقل کرده ولی با توجه به اتفاقات اخیر جو بدی علیه او ایجاد شده که منصفانه نیست.

نقش رحمتی چه بود؟!

 رحمتی در دربی در صحنه پنالتی حضور پررنگی داشت و حرف زدن های او با منشا و پنالتی زدن اسماعیلی این شایبه را ایجاد کرد که او مانع از پنالتی زدن منشا شده و کاری کرده که رفیقش اسماعیلی پنالتی بزند.
اظهارات شفر در کنفرانس خبری هم این جو را تشدید کرد چرا که شفر عنوان کرد پنالتی زن پاتوسی بود اما  نمی دانم چه حرفی وسط زمین بین پاتوسی و رحمتی رد و بدل شد که آن پنالتی را پاتوسی نزد و اسماعیلی زد. شفر برخلاف هوادران هیچ حرفی از منشا نزد در حالی که اصرار منشا به پنالتی زدن موجب شد تا  همه تصور کنند که قرار بوده او پنالتی بزند و رحمتی مانع شده. با این وجود حرف های شفر هم بازتاب زیادی داشت و برخی رسانه ها در حالی  که شفر دقیقا چنین حرفی نزده بود به نقل از سرمربی آبی ها  تیتر زدند که رحمتی پنالتی زن را تغییر داد.

ماموریت دردسر ساز

 شفر که بعد از بازی متوجه جو سنگین و شعارها علیه رحمتی شده بود در مصاحبه ای با سایت باشگاه تاکید کرد که در جلسه فنی تاکید کردم در این بازی منشا پنالتی نمی زند چرا که بیرانوند از نوع ضربات او شناخت دارد و در حین بازی هم رحمتی به خواسته من به سمت منشا رفت و این نکته را به او یادآور شد.

ترکش هایی که ادامه دارد

 به هر حال ترکش های باخت استقلال همچنان بیشتر از همه  به واسطه چیپ زدن اسماعیلی، کاپیتان تیم رحمتی را نشانه گرفته چرا که گلر آبی ها نه تنها بعد از دربی که بعد از تساوی مقابل سایپا نیز با شعار حیا کن رها کن مواجه شد و به قدری ناراحت بود که بدون حضور در رختکن استادیوم را ترک کرد.

سکوت می شکند؟!

رحمتی هنوز مصاحبه ای نداشته اما قطعا حرف هایی برای گفتن دارد که شاید انتهای فصل را  را بیان کند. او فعلا جو سنگینی را تحمل می کند چرا که  مصاحبه های تند  برخی پیشکسوتان هم مزید بر علت شده تا فضا و جو علیه او سنگین و سنگین تر شود.

مصاحبه های بدون نام، تسویه حساب ها

حتی بعد از دربی برخی رسانه  ها اخبار و مصاحبه  هایی علیه رحمتی  منتشر کردند که هیچ منیع دقیقی نداشت تا جایی که سه چهار مصاحبه به نقل از یک مدیر سابق استقلال، یک پیشکسوت تیم و این سبک و سیاق مصاحبه های بدون نام و عنوان علیه رحمتی منتشر شد. بطور کلی به نظر می رسد برخی که دنبال فرصتی برای تسویه حساب با رحمتی بودند فرصت را مغتنم شمرده و شروع کردند بعد مصاحبه و یا کنایه زدن و سنگین تر کردن جو علیه گلر آبی ها. بررسی اخبار، گزارش ها و مصاحبه های بازیکنان و مربیان استقلال نشان می دهد رحمتی اگر مانع از پنالتی زدن پاتوسی نشده باشد تقصیر دیگری نداشته و اتهام ها و فضای پرتنش که علیه او بخاطر  پنالتی نزدن منشا ایجاد شده بود منصفانه نبود چرا که او صرفا دستور سرمربی را به عنوان کاپیتان و نماینده تیم جرا کرده است.

مقابل الهلال بازی می کند؟

رحمتی بخاطر جو حاکم بر سکوها همچون فرشید اسماعیلی در بازی با سایپا روی نیمکت نشست  اما دیدیم که اسماعیلی در حالی که هو می شد در  نیمه دوم به میدان رفت اما رحمتی روی نیمکت نشست و حالا چه بسا که بخاطر شرایط روحی اش مقابل الهلال هم بازی نکند. رحمتی در حالی اینگونه به گفته نزدیکانش مورد کم لطفی و نامهربانی و هجمه های تند قرار  گرفته که در دربی بعد از کلین شیت های بسیار و فصلی درخشان دروازه اش باز شد.

او باور ندارد که به ناگاه اینگونه چنین جوی علیه اش روی سکوها و در فضای مجازی ایجاد شده باشد و باید دید چرا درباره پنالتی نزدن پاتوسی نه خودش حرفی می زند، نه پاتوسی و نه شفر. رحمتی شاید انتظار داشته باشد که منشا هم بیاید و بگوید که شفر  در جلسه فنی قبل از بازی  عنوان کرد که من پنالتی نزنم و رحمتی هم همین را یادآور شد. او  شاید توقع شفاف سازی و حمایت بیشتر از سوی شفر را داشته باشد اما به نظر می رسد فعلا سخت است که فضای حاکم را تلطیف کرد. آیا رحمتی در انتهای فصل سکوت را می شکند؟! آیا در پی هر  ناکامی آبی ها قرار است علیه رحمتی شعار سر داده شود؟! آیا رحمتی به وقتش ناگفته های خود را خواهد گفت؟