رحمتی: فقط مسائل درونی می تواند به این استقلال لطمه بزند

هافبک دفاعی پیشین آبی ها معتقد است که آرامش به استقلال برگشته است و فقط یکسری مسائل درونی می تواند به این تیم لطمه بزند که باید جلوی این موضوع گرفته شود....

هافبک دفاعی پیشین آبی ها معتقد است که آرامش به استقلال برگشته است و فقط یکسری مسائل درونی می تواند به این تیم لطمه بزند که باید جلوی این موضوع گرفته شود.

گل ریحان یک قدم تا رسیدن به صدر جدول
به گزارش خبرنگار مدال، کیانوش رحمتی، مربی حال حاضر تیم گل ریحان در آستانه بازی تیمش با سپیدرود رشت در گفت و گوی اختصاصی با مدال، در خصوص شرایط گل ریحان اظهار داشت: در بازی گذشته با نود ارومیه، حریف، بسیار فشرده و بسته بازی می کرد و همین موضوع کار را برای تیم ما سخت کرد. با این حال ما موقعیت های خیلی خوبی داشتیم که اگر دقت بیشتری می کردیم، می توانستیم در آن بازی به برتری رسیده و به صدر جدول برسیم، اما آن چه مهم است این که تیم ما هفته به هفته بعد از تغییراتی که در شروع فصل داشتیم روند رو به رشدی داشته و الان بازیکنان به طور کامل نسبت به یکدیگر و تفکرات کادرفنی شناخت پیدا کرده اند و  شرایط برای تیم ما بسیار خوب است و  امیدوارم به زودی به آن چه که ایده آل مان است دست پیدا کنیم.

مربی حرفه ای شرایط بد مالی و عدم تحقق خواسته هایش را برنمی تابد
پیشکسوت استقلال درباره صحبت های استراماچونی بعد از بازی صنعت نفت، اظهار داشت: استراماچونی و امثالهم مربیان حرفه ای هستند. شاید مشکلات اینچنینی، شرایط بد مالی و عدم تحقق خواسته ها در کشور ما یک مسئله عادی شده باشد اما آن ها این موارد را برنمی تابند. مربیان حرفه ای در دنیا تمام تفکر و تمرکزشان را روی کارشان می گذارند و توقع دارند دستمزدشان و برنامه ریزی های شان روی اصول باشد. به نظر من باید هرچه سریع تر این موانع برای مربی حرفه ای همچون استراماچونی مرتفع شود تا الان که شرایط استقلال خوب است، حواشی سمت تیم نیاید و استراماچونی با تمرکز کامل کار را به همین شکل خوب و اصولی پیش ببرد.

استقلال، سپاهان، پدیده، پرسپولیس یا تراکتور 4ضلع مربع قهرمانی لیگ
کیانوش رحمتی اعتقاد دارد که صحبت کردن درباره تیم هایی که شانس قهرمانی لیگ برتر را در فصل پیش رو دارند، زود است و در این خصوص می گوید: هرچند صحبت در این مورد هنوز زود است اما، استقلال، سپاهان و پدیده به نظر من از مدعیان اصلی قهرمانی خواهند بود که البته می توانند با حضور یکی از تیم های تراکتور و پرسپولیس در هفته های پایانی مربع قهرمانی را تشکیل بدهند.

امروز مساوی گرفتن از استقلال هم برای هر تیمی یک پوئن بزرگ است
بازیکن پیشین استقلال که در مقطعی تجربه نشستن بر روی نیمکت نساجی را هم به عنوان مربی در کارنامه دارد، درباره بازی آینده آبی پوشان با نساجی گفت: تیم نساجی حدود 2 ماه است که به پیروزی نرسیده و یک بازی خانگی با حضور طرفداران این تیم، کار را برای استقلال سخت خواهد کرد. استقلال تیم بزرگی است و تجربه دارد و قطعا با آرامش و کنترل بازی مخصوصا در بیست دقیقه اول بازی می تواند به اهداف خودش در این دیدار برسد. 
وی در ادامه گفت: الان شرایط تیم استقلال  خدا رو شکر شرایط خوبی است. تا چندی پیش متاسفانه خیلی از تیم ها فقط می آمدند تا مقابل استقلال برنده باشند، اما خدا رو شکر الان شرایط  به گونه ای است که مساوی گرفتن از استقلال برای هر تیمی یک پوئن بزرگ محسوب شود. امیدوارم استقلال بتواند شرایط خودش را همین گونه حفظ کند و به مراتب بهبود ببخشد و برای رسیدن به قهرمانی تمام تلاش و تمرکز خود را کار بگیرد.

فقط یکسری مسائل درونی می تواند به این استقلال لطمه بزند
رحمتی در پایان تاکید کرد: باید از استقلال حمایت شود. این تیم واقعا شرایط سختی را پشت سر گذاشت. فشار بسیاری روی تیم بود. الان خدا را شکر آرامش به استقلال برگشته است فقط یکسری مسائل درونی می تواند به این تیم لطمه بزند که باید جلوی این موضوع گرفته شود. استقلال درحال حاضر از بعد فنی و مسائل بیرونی خطری متوجهش نیست. بازیکنان، کادرفنی و مسئولان باشگاه باید آن قدر قوی باشند تا استقلال روز به روز شرایطش بهتر شود.

 

بیشتر بخوانید:

نگرانی استقلالی ها از تکرار یک اتفاق تلخ!

تگ ها


باشگاه استقلال بازیکن پیشین استقلال کیانوش رحمتی مربی گل ریحان مسائل درونی استقلال تهدید استراماچونی به استعفا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال