رحمتی ممنوع الخروج شد!

در حالی که اعضای تیم فوتبال استقلال آماده سفر به قطر هستند مهدی رحمتی نمی‌تواند آبی پوشان را همراهی کند....

در حالی که اعضای تیم فوتبال استقلال آماده سفر به قطر هستند مهدی رحمتی نمی‌تواند آبی پوشان را همراهی کند.

به گزارش مدال، در کمال تعجب و در حالی که تیم فوتبال استقلال در حال آماده شدن برای سفر به قطر است مهدی رحمتی به دلیل نداشتن پاسپورت نمی‌تواند با آبی پوشان راهی این کشور شود!
ماجرا از این قرار است وقتی اعضای تیم استقلال از کشور ترکیه در نیم فصل به ایران برگشتند پاسپورت این بازیکن به دلیل بدهی مالیاتی ضبط می‌شود و از آن روز تا امروز باشگاه استقلال برای مالیات مهدی رحمتی اقدامی انجام نداده است. مسئولان باشگاه استقلال از بابت چند سال پیش باید بدهی مالیاتی این بازیکن را پرداخت می‌کردند که این اتفاق رخ نداده و در حالی که اعضای تیم استقلال قصد سفر به قطر را دارند وی نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.
تیم فوتبال استقلال تا ساعاتی دیگر راهی قطر خواهد شد.

مشکلات خروج از کشور باعث شد تا دو بازیکن تیم فوتبال استقلال برای سفر به دوحه با مشکل رو به رو شوند.
مهدی رحمتی دروازه بان و کاپیتان استقلال و آرمین سهرابیان مدافع آبی پوشان که همراه دیگر بازیکنان در فرودگاه امام خمینی حضور داشتند، برای خروج از کشور دچار مشکل شدند.
رحمتی با توجه مشکلات مالیاتی و آرمین سهرابیان به دلیل مشمول بودن برای خروج از کشور با مشکل رو به رو شدند. مهدی رحمتی قطعا نمی تواند کاروان استقلال را همراهی کند اما مشکل سهرابیان به زودی حل می شود و این بازیکن استقلال را در این سفر همراهی خواهد کرد.
مدیران باشگاه استقلال در شرایطی در فاصله کوتاه باقی مانده تا سفر برای حل مشکل این دو بازیکن تلاش می کنند که سیدمهدی رحمتی با انتشار یک استوری در اینستاگرام بر باعث و بانی این اتفاق ابراز تاسف کرده است.
رحمتی در این سفر در کنار استقلالی ها نخواهد بود اما مدیران استقلال تلاش می کنند تا این بازیکن را تا 24 ساعت آینده به اردوی استقلال برسانند. او فردا به کاروان استقلال در قطر ملحق می شود.

 

رحمتی ممنوع الخروج شد!