رحمتی: ۱۶ میلیارد قرارداد انتقال یحیی‌ست!

سرمربی جوان شهر خودرو از تلاش‌های ویژه خود برای حل و فصل مشکلات مالی تیمش سخن گفت و درباره انتقال بازیکنانش هم از رفتار برخی باشگاه‌ها گلایه کرد....

به گزارش "ورزش سه" سیدمهدی رحمتی سرمربی شهر خودرو پس از شکست تیمش مقابل فولاد درباره شایعات نقل و انتقالات بازیکنان شهر خودرو و فروش آن‌ها پاسخ داد: فکر می‌کنم این خیلی زشت باشد مربیان دیگر  با بازیکنی که با ما قرارداد دارد شبانه روز با او تماس می‌گیرند. بازیکنان ما ۴۰ درصد دریافتی داشتند و بعضی دیگر ۳۰ درصد که آن هم در قراردادشان قید شده بود؛ شده باشد آسمان را به زمین، زمین را به آسمان بدوزم از طریق مسئولان استان پول را فراهم می‌کنم.

سرمربی شهر خودرو در انتقاد از رفتار برخی باشگاه‌ها گفت: هرکس بازیکنان ما را می‌خواهد به باشگاه نامه بزند و این کار زشت را انجام ندهد. با هم صحبت می‌کنیم اگر معامله شد انجام می‌دهیم و اگر نشد که هیچ؛ ولی زشت است که شبانه‌ روز تماس بگیرند تا کارهایی را انجام دهند. الان به جز مربیگری، مربیان خط و مشی هم می‌دهند که بازیکنان چگونه قراردادشان را فسخ کنند.

مهدی رحمتی درباره پول انتقال یحیی و شکایت باشگاه شهر خودرو هم توضیح داد: من دیدم باشگاه پرسپولیس نامه‌ای به باشگاه شهرخودرو زده که هنوز رأی قطعی صادر نشده، نیاز به رأی نیست شما این پول را به ما بدهکار هستید و طبق قراردادی که بسته‌اند این رقم نزدیک به ۱۶میلیارد است و ظرف امروز و فردا شکایت‌مان را به AFC ارجاع می‌دهیم و از این طریق پیگیری می‌کنیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال