رحمتی و تحمل 90دقیقه ای نیمکت سرد

مهدی رحمتی در یکی از حساس ترین روزهای فصل استقلال با تصمیم غیرمنتظره علیرضا منصوریان نیمکت نشین شد تا برای اولین بار در رقابت های لیگ 90 دقیقه بازی را از فاصله نزدیک تماشا کند ......


مهدی رحمتی در یکی از حساس ترین روزهای فصل استقلال با تصمیم غیرمنتظره علیرضا منصوریان نیمکت نشین شد تا برای اولین بار در رقابت های لیگ 90 دقیقه بازی را از فاصله نزدیک تماشا کند.
 
به گزارش مدال  به  نقل  از "ورزش سه"، برای دروازه بانی مثل مهدی رحمتی که به ندرت در طول یک فصل مسابقه ای را از دست می دهد این تصمیم منصوریان قطعا برخورنده و آزاردهنده بوده است اما حتی اگر مهدی رحمتی باشی چاره ای جز تمکین نیست.
 
آنچه که امروز از ابتدای بازی تا لحظات پایانی مسابقه و پس از آن رقم خورد هرگز از ذهن شماره یک استقلالی ها بیرون نخواهد رفت. او که شاهد درخشش هم تیمی جوانش بود در تمام بازی تلاش کرد که خود را با انرژی و عضوی از مجموعه استقلال نشان دهد و البته در این کار موفق بود. البته اینکه چه در دل رحمتی گذشته است را تنها خود او می داند.
 
رحمتی در ابتدای بازی برای روحیه دادن به حسینی به زمین رفت و سپس در پایان نیمه اول نیز وی را در آغوش گرفت. او در نیمه دوم در لحظاتی از بازی برای گفت و گو و هم فکری با منصوریان نزد او آمد و جلسه ای سرپایی با وی برگزار کرد و در انتهای مسابقه هم با روحیه سمت حسینی آمد و به او خسته نباشید گفت. اینکه بازی امروز تا چه حد جایگاه رحمتی را با خطر مواجه کرده باشد و اینکه حسینی باز هم در دروازه استقلال بازی کند یا نه، سوالی است که پاسخش نزد سرمربی آبی هاست.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال