رحمتی و مظلومی آشتی کردند

مراسم ختم شب سوم اسطوره باشگاه استقلال را به نوعی می توان روز آشتی کنان بزرگ نامگذاری کرد ......

 مراسم ختم شب سوم اسطوره باشگاه استقلال را به نوعی می توان روز آشتی کنان بزرگ نامگذاری کرد.
    [رحمتی و مظلومی آشتی کردند]

به گزارش "ورزش سه"، مهدی رحمتی فصل گذشته با تصمیم پرویز مظلومی بعد از یک فصل دوری به استقلال آمد و در تمام طول فصل سرمربی با تجربه آبی ها از عملکرد وی تعریف می کرد تا کار به پایان فصل کشیده شد. بعد از پایان فصل گذشته و شکست استقلال برابر ذوب آهن در فینال جام حذفی مظلومی مدعی شد که یکی از بازیکنان بزرگتر تیم قصد داشت بعد از دربی فرهاد مجیدی را سرمربی استقلال کند، هرچند مظلومی در صحبت هایش اشاره مستقیم به فرد خاصی نکرد اما از حرف های او پیدا بود که روی صحبت هایش با مهدی رحمتی است. حتی ماجرای اختلاف این 2 تا جایی پیش رفت که گفته می شد مظلومی در گفتگوهایی خصوصی عنوان کرده است رحمتی از قصد هیچ کدام از ضربات پنالتی بازی فینال جام حذفی را مهار نکرده است تا او اخراج شود.


حالا بعد از گذشت حدود 5 ماه از اتفاق های فصل گذشته امروز در مراسم ختم منصور پورحیدری این 2 همدیگر را دیدند و حداقل در ظاهر برخورد بسیار گرمی با هم داشتند هرچند که شاید ته دل آنها با هم صاف نباشد. البته در این آشتی کنان علی پورحیدری نقش اساسی داشت.

 


از نکات جالب این که در عکسی که از لحظه آشتی کنان رحمتی و مظلومی ثبت شده است، علیرضا منصوریان از بالا شاهد این اتفاق ویژه برای باشگاه استقلال است.

 

تگ ها


فوتبال