رحمتی و چالش انتخاب لیست مازاد

سرمربی-دروازه‌بان جدید شهر خودرو پس از گذراندن اولین جلسه تمرینی، در حال بررسی است تا لیست مازاد خود را برای ارائه به باشگاه تکمیل کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پس از انتخاب مهدی رحمتی به عنوان سرمربی-دروازه بان شهر خودرو، فرهاد حمیداوی مالک این باشگاه در خبری اعلام کرد که رحمتی درخواست جذب ۶ بازیکن را داشته و قرار است در صورت جدایی برخی بازیکنان، درباره انتخاب جانشین آن‌ها تصمیم‌گیری شود. اما برخی بازیکنان با اتمام قرارداد خود در مسیر جدایی از جمع عنابی‌پوشان قرار دارند.

محمد آقاجانپور اولین بازیکنی است که از جمع شهر خودرویی‌ها جدا شد؛ او قراردادش با این تیم به اتمام رسید و رحمتی هم تمایلی به ادامه همکاری با این بازیکن نداشت تا این‌چنین پروسه حضور او در شهر خودرو به پایان برسد. اکبر صادقی کاپیتان باتجربه شهر خودرو هم قراردادش با این تیم مشهدی به پایان رسیده، او در پایان فصل در مصاحبه‌از سهراب بختیاری زاده درباره تصمیمش حمایت کرده بود و شاید همین مسئله باعث شود تا وی جایی در تفکرات مهدی رحمتی نداشته باشد و از جمع بازیکنان این تیم کنار رود. هر چند او در اولین جلسه تمرینی در کنار سایر بازیکنان شهر خودرو حضور داشت.

حسین مرادمند هم با پیشنهاد خوب از دو تیم سرخابی پایتخت مواجه شده است و می‌خواهد این‌چنین به فوتبال خود ادامه دهد؛ اگر اتفاق ویژه‌ای رخ ندهد، او پس از پایان رقابت‌های آسیایی از جمع عنابی‌پوشان جدا خواهد شد و به یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس خواهد پیوست. امین قاسمی نژاد هم شنیده می‌شود که می‌خواهد پس سالهای درخشان در شهر خودرو، از این تیم جدا بشود و گویا اگر قرارداد احمد الجبوری نهایی شود، قاسمی نژاد نیز به صورت توافقی از این تیم جدا خواهد شد.

میلاد سرلک هم گزینه نخست پرسپولیسی برای جذب در میانه زمین است؛ گویا توافقات لازم با باشگاه شهر خودرو درباره جذب این بازیکن صورت گرفته و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، او تا ساعتی دیگر به جمع شاگردان گل محمدی اضافه خواهد شد تا دومین خروجی رسمی شهر خودرو پس از حضور مهدی رحمتی باشد.

بیشتر بخوانید:

رحمتی بهترین گزینه برای شهرخودرو در شرایط فعلی است

مهدی رحمتی - کارلوس کی‌روش؛ دو روی یک سکه!

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ فوتبال ایران سید مهدی رحمتی شهر خودرو فوتبال