رحیمی: دوستی و رفاقت به تراکتور کمک می‌کند

معاون ورزشی باشگاه تراکتور امیدوار است با حضور خطیبی و اتحاد و همدلی بتوانند نتایج خوبی در نیم‌فصل دوم بگیرند....

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا رحیمی در حاشیه مراسم معارفه سرمربی جدید تیم، ضمن خوش‌آمد گویی به رسول خطیبی، اظهار کرد: در ابتدا جا دارد از مسعود شجاعی تشکر کنم. اینکه ما توانستیم نیم‌فصل را با ارائه بازی‌های زیبا به اتمام برسانیم، حاصل مدیریت بسیار خوب مسعود شجاعی بود. او در تراکتور فداکاری کرد و این کار در ذهن ما خواهد ماند.

او ادامه داد: در کنار مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج‌صفی نیز نقش محوری در تیم ما دارند. آنها نه تنها در ایران، بلکه در دنیا مطرح هستند و ما افتخار می‌کنیم که در تراکتور میزبان چنین بازیکنان بزرگی هستیم.

معاون ورزشی تراکتور در ادامه اظهاراتش به تمجید از بازیکنان تیم پرداخت و گفت: از تک‌تک اعضای تیم هم سپاسگزارم و می‌دانم که چقدر با جان‌ودل برای تراکتور زحمت می‌کشند. فضای دوستی و رفاقت در تیم ما وجود دارد و این ارتباط بسیار خوب، قطعاً می‌تواند در نیم‌فصل دوم کمک زیادی به ما بکند.

رحیمی با ابراز خرسندی از حضور رسول خطیبی در تراکتور، گفت: از بازگشت رسول خطیبی به تراکتور خوشحال هستم. او هم نسبت به تراکتور و آذربایجان تعصب دارد و هم روحیه رهبری در او دیده می‌شود. رسول خطیبی می‌تواند در لحظات حساس بهترین تصمیم‌ها را بگیرد.

او اضافه کرد: مطمئن هستم با اعتمادی که وجود دارد، همه پشت هم خواهیم بود و می‌توانیم نتایج بسیار خوبی کسب کنیم. ان‌شاءالله در نیم‌فصل دوم نیز مسعود شجاعی نقش ویژه‌ای در موفقیت تیم خواهد داشت و تیم را با قدرت و اتحاد جلو خواهیم برد. من به آینده خیلی امیدوارم و اطمینان دارم که تراکتور در نیم‌فصل دوم بهترین نتایج را کسب می‌کند.

معاون ورزشی باشگاه تراکتور یادآور شد: رسول خطیبی یک کار نیمه‌تمام در تراکتور دارد و با آرامش به کار خود ادامه خواهد داد. همه ما پشت او خواهیم بود و از دیدن چنین جو مثبتی در داخل تیم، خوشحال هستیم.

تگ ها


تراکتور