رحیمی زاده: داور قانونی سوت بزند/ بکماز: درباره داوری نظری ندارم

مربیان تیم های هندبال سپاهان و زغال سنگ طبس هرچند اشتباهات داوری را جزئی از بازی می دانند اما هر دو معتقدند که اشتباهات داوری در نتیجه امروز بازی این دو تیم موثر بوده است....

به گزارش خبرنگار مهر، سومین مسابقه از دومین روز از دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان بین دو تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و زغال زنگ طبس برگزار شد. این بازی با نتیجه ۲۱ بر ۲۰ به سود تیم زغال سنگ و با حواشی و اعتراضات دو تیم به عملکرد داوران به اتمام رسید.

مجید رحیمی زاده مربی تیم هندبال سپاهان در پایان این مسابقه نزدیک گفت: بازی خیلی حساسی بود و در نهایت تیم مقابل که تیم خوبی بود توانست به پیروزی برسد. تیم مقابل چند ماه است که تمرینات خود را آغاز کرده بود و شرایط خوبی هم داشت. باید این پیروزی را به تیم طبس تبریک بگویم.

وی ادامه داد: به نظر من علت اینکه ما بازی امروز را با اختلاف یک گل واگذار کردیم اشتباهات داوری بود. با احترام خاصی که برای داوران قائل هستم از آنها می‌خواهم که اگر قانونی سوت می‌زنند قانونی سوت بزنند و شرایط برای هر دو تیم یکسان باشد که هیچ وقت این شبهه برای ما مربی یا باشگاه پیش نیاید که نهایت به نفع بوده باشد. اشتباهات داوری بخشی از بازی است و ما هم قبول داریم. اما در برخی از لحظات احساس کردم که داور دچار اشتباه شده است.

مربی تیم هندبال سپاهان در پاسخ به این سوال که «آیا تیم سپاهان همچون سالهای قبل، امسال هم جز مدعیان خواهد بود یا خیر؟»، گفت: با یک بازی هیچ وقت ادامه کار را نمی‌توان پیش بینی کرد. ما قطعاً امسال هم مدعی هستیم و در روزهای بعدی باید حریفان مان را آنالیز کنیم تا به شناخت کافی از آنها برسیم.

وی افزود: ما شناخت زیادی از تیم حریف نداشتیم، ما چند بازی دوستانه در اصفهان برگزار کرده بودیم که فکر می‌کنم آنها فیلم بازی ما را دیده بودند و شناخت خوبی از ما داشتند. هنوز چیزی تمام نشده است و امیدوارم تیم مان خیلی زود به شرایط ایده آل بازگردد. ادامه بازی‌ها هست و قطعاً بچه‌ها خود را جمع خواهند کرد.

علیرضا بکماز سرمربی تیم هندبال زغال سنگ طبس هم درباره این بازی حساس و پر حاشیه گفت: این مزد ۴ ماه تمرینات پرفشار و زحمت ما بود و این برد را به خانواده بزرگ بازیکنان، همشهریان طبسی و حامیان تیم مان تقدیم می‌کنم.

وی ادامه داد: با برنامه پیش آمدیم و خوشحالم که توانستیم تیم بزرگ سپاهان را شکست دهیم. از نتیجه‌ای که کسب شده احساس افتخار می‌کنم و باید تاکید کنم که این نتیجه یک اتفاق نبود.

سرمربی تیم هندبال زغال سنگ طبس در مورد عملکرد تیم داوری در این بازی، گفت: در لحظاتی از بازی از عملکرد تیم داوری رضایت نداشتم، اما اشتباهات داوری هم بخشی از یک مسابقه است. دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم و نظری در این خصوص ندارم.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال فولاد مبارکه