رحیمی‌زاد: نواقص را برطرف می کنیم/ صادقی: مدعی قهرمانی هستیم

سرمربی تیم هندبال مس کرمان پس از برتری برابر تیم فولاد از مدعی بودن این تیم برای کسب دوباره عنوان قهرمانی لیگ برتر هندبال گفت....

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دور رفت سی و سومین دوره رقابت‌های هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان و در چهارمین روز مسابقات، تیم مس کرمان مدعی قهرمانی توانست برابر تیم فولاد مبارکه سپاهان به برتری برسد و با این پیروزی صدرنشین گروه خود شود. تیم مس کرمان با نتیجه ۲۱ بر ۱۹ پیروز این میدان بود.

حمید صادقی سرمربی تیم هندبال مس کرمان در مورد دومین برد شاگردانش در دور رفت لیگ برتر هندبال گفت: بازی واقعاً سنگین بود. هر دو تیم خوب کار کردند و تاکتیک‌های ما و تیم مقابل خیلی خوب اجرا شد. در عین حال خیلی از فرصت‌ها را هم ما و هم تیم مقابل از دست داد.

وی ادامه داد: به نسبت ما بهتر از حریف توانستیم از فرصت‌های خود استفاده کنیم و در نهایت برنده بازی شویم. ما امسال هم باید مدعی قهرمانی باشیم و امیدوارم روند رو به صعودمان را تا آخر لیگ ادامه دهیم.

مربی مس کرمان در مورد آنالیز خوب بازی‌ها و تیم‌های رقیب و تأثیر آن در روند بازی تیمش هم، گفت: بازی‌های سپاهان را دیده بودیم و آنالیز خوبی داشتیم. امروز هم یک ساعت جلسه آنالیز داشتیم و شرایط تمام نفرات حریف را بررسی کردیم.

مجید رحیمی‌زاده سرمربی تیم هندبال سپاهان در مورد باخت دوم تیمش هم، گفت: در نهایت تیمی در یک بازی موفق می‌شود که از لحظات و فرصت‌های خود استفاده کند. بازی حساسی بود و امتیاز این مسابقه برای هر دو تیم مهم بود. باید به کرمانی‌ها تبریک بگویم، چون خیلی خوب مقابل ما ظاهر شدند.

وی افزود: ما هم تلاش کردیم، اما قدر موقعیت‌ها را ندانستیم و چند پنالتی را هم از دست دادیم. در ثانیه‌های پایانی هم این شانس را داشتیم که بازی را به تساوی بکشانیم، اما در ضد حمله‌ها گل خوردیم. همان طور که گفتم هر تیمی که قدر فرصت‌های خود را بداند موفق خواهد بود.

مربی تیم سپاهان با بیان اینکه تیم فولاد تیم مدعی است و باید بتواند امتیازات از دست رفته را جبران کند گفت: این مسابقات دوره‌ای است و ما در گروه بسیار سختی قرار گرفته‌ایم. ما در گروهی قرار گرفته‌ایم که به اصطلاح گروه مرگ است. امیدوارم شاگردانم هرچه زودتر خود را جمع کنند و با رفع نواقص بتوانیم برای بازی‌های بعد و دور بعد آماده شویم. باید بتوانیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم هر تیمی که بتواند خود را جمع کند پیروز میدان است.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال مس کرمان