ردبول رایگان تا آخر عمر؛ جایزه لطیفی از قهرمانی ورستاپن

کریستین هورنر، مدیر تیم فرمول یک ردبول، وعده ارسال رایگان نوشیدنی این شرکت به نیکولاس لطیفی را داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نیکولاس لطیفی در جریان رقابت نهایی فرمول یک قهرمانی جهان با موانع کنار زمین برخورد کرد و ورود خودروی ایمنی به زمین مسابقه شرایط را به طول کلی به سود ورستاپن تغییر داد. 


این اتفاق در حالی رخ داد که همیلتون علیرغم فرسوده بودن لاستیک ماشینش توانسته بود از ورستاپن فاصله بگیرد اما پس از خروج خودروی ایمنی از زمین، این راننده هلندی بود که توانست از شرایط بهتر خودرویش استفاده کرده و به عنوان نفر اول از خط پایان عبور کند. 


ورستاپن با قهرمانی در این رقابت‌ها موفق شد به سلطه چهار ساله همیلتون بر رقابت‌های جهانی پایان داده و جام قهرمانی را به خانه ببرد. 


هورنر در پاسخ به سوالی درباره لطیفی به کانال چهار گفت:« مطمئنا او مصرف رایگان ردبول تا پایان عمر را به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد. ما در ۱۰ دور آخر به معجزه نیاز داشتیم. از نیکولاس لطیفی به خاطر این خودروی ایمنی سپاسگزاریم. تلاش مسئولان برای ادامه بازی عالی بود. ما در حال فریاد زدن بودیم. این رقابتی دیوانه‌وار بود و مکس توانست قهرمان شود. من باید از عملکرد لوییس هم تشکر کنم. او رقیبی عالی در تمام سال بود. او قهرمانی بزرگ است و همین ارزش این قهرمانی را بیشتر می‌کند.»

تگ ها


فرمول یک اتومبیل رانی